Start Arrow WykańczanieArrowNowe podłogi i posadzkiArrow Podłogi drewniane: modne wykańczanie wnętrz

Podłogi drewniane: modne wykańczanie wnętrz

Drewniane wykończenie wnętrz jest ponadczasowe, pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. Nowa oferta podłóg drewnianych dostępnych na naszym rynku zachwyca pięknem, kolorem i wysoką jakością.

Kolorystyka nowych wzorów podłóg utrzymana jest w modnych tonacjach: od czerni, brązów, kremów i bieli po bardziej wyraziste kolory. Oprócz walorów estetycznych, charakteryzują się one także dużą trwałością, łatwością pielęgnacji oraz wysokim komfortem użytkowania.

Choć popularność paneli laminowanych jest coraz większa, to zwolennicy drewna twierdzą, że produkt sztuczny nigdy nie zastąpi doskonałości surowca naturalnego. Wnętrza z zastosowaniem drewna są przytulne, eleganckie, wyrafinowane. Podłoga jest ciepła i miła w dotyku, doskonale tłumi dźwięki i odgłosy kroków.

Podłoga dębowa o awangardowym charakterze, uzyskanym dzięki barwieniu na odcień popielu. Drewno zabezpieczone lakierem matowym. Deski o widocznych krawędziach oraz podkreślonej szczotkowaniem naturalnej strukturze drewna.

Autor: Dąb Marzipan Muffin Grande - dąb 1-lamelowy, drewniana deska trójwarstwowa - Deska Barlinecka, cena netto 209 zł/mkw, fot. Barlinek

Zobaczmy najnowsze propozycje drewnianych podłóg dostępnych na naszym rynku:

Następna »

Autor: Redakcja

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wykańczanie