Start Arrow WykańczanieArrowNowe podłogi i posadzkiArrow Podłogi – interesujące nowości na rynku

Podłogi – interesujące nowości na rynku

Jeśli chodzi o wykańczanie wnętrz, to podobnie jak przy aranżacji trendy ulegają szybkim zmianom. Na rynku często pojawia się coś zupełnie nowego. Oto kilka propozycji podłóg, które w ostatnim czasie przykuły naszą uwagę.

Zobacz także:

Podłogi skórzane są wciąż jeszcze stosunkowo rzadko spotykane. Tymczasem takie rozwiązanie to nie tylko atrakcyjny wygląd, to także liczne korzyści dla zdrowia. Nie zawierają bowiem formaldehydu, ani lotnych związków organicznych. Podłoga Torlys Leather dostępna jest w 12 odcieniach, zarówno wzorzystych, jak i gładkich

Autor: Torlys

Nazwa paneli Brilliant firmy RuckZuck nie jest przypadkowa. Połyskuj jedwabnym blaskiem, przez co uzyskany wystrój wnętrza jest naprawdę olśniewający.

Autor: RuckZuck

Adventure 4V firmy Classen to panele o ponadprzeciętnej wytrzymałości, wykończone oryginalnymi wzorami. Mimo to ich cena jest bardzo atrakcyjna. Krawędzie paneli wykończone zostały V-fugą.

Autor: Classen

Podłoga iFloor firmy DLH Poland niezwykłą wytrzymałość zawdzięcza egzotycznemu drzewu Wenge z którego została wykonana. Dodatkowym jej atutem jest piękny, głęboki kolor gorzkiej czekolady.

Autor: DLH Poland

Podłoga Vinylcomfort marki Wicanders do złudzenia przypomina prawdziwe drewno. Zastosowana warstwa korka zapewnia świetną izolację termiczną.

Autor: Wicanders


 

Autor: Redakcja

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Lampa podłogowa Trójnóg Pustynna Burza

  • Zwis pojedynczy Galaxy 1640

  • Promocja

    Lampa wisząca Aida White 2pł.

  • Zwis pojedynczy Galaxy 1642