Start Arrow Wiadomości Arrow Podzlewozmywakowy filtr z odwróconą osmozą

Podzlewozmywakowy filtr z odwróconą osmozą

Spośród wszystkich metod oczyszczania wody na użytek domowy najskuteczniejsza jest odwrócona osmoza. Zatrzymuje ona nawet do 96% wszystkich substancji, które znajdują się w H2O płynącym z naszego kranu.

Najważniejszym elementem filtra podzlewozmywakowego RO6 firmy UST-M jest działająca na zasadzie niezwykle dokładnego sita półprzepuszczalna błona osmotyczna – jej porowatość wnosi ok. 0,0002 mikrometra. Wykorzystuje ona naturalny proces osmozy, czyli przenikania roztworów o wyższym stężeniu do roztworów o niższym stężeniu.  To właśnie dzięki niej filtr zatrzymuje nie tylko piasek, rdzę i inne zanieczyszczenia mechaniczne, ale także metale ciężkie, a nawet bakterie i wirusy.

Filtr RO6 wyposażony został w mechanizm trzystopniowej filtracji wstępnej, która sprawia, że woda podlegająca odwróconej osmozie zostaje najpierw oczyszczona z największych zanieczyszczeń. Żeby filtr funkcjonował poprawnie, należy pamiętać, aby regularnie, nie rzadziej niż co pół roku, wymieniać wkłady wstępne.

Filtr jest niezwykle łatwy w montażu, a jego serwisowanie nie sprawia żadnego problemu. Wszystkie jego elementy zostały przetestowane labolatoryjnie. Produkt posiada atest Państwowego Zakładu Higieny.

(fot. UST-M)

Cena: 660 zł
Producent: UST-M

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Październik 1, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
2
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Komentarze

Najnowsze komentarze

Gość Dom.pl Odpowiedz 2014-03-25 12:28:31

Co prawda tej firmy nie znam i nigdy nie słyszałam, więc ciężko jest coś powiedzieć. Ja używam filtrów firmy Bregus i jestem bardzo zadowolona. Co do wyglądu moim zdaniem tu ma drugorzędne znaczenie, (i tak jest on umieszczony pod zlewem więc go nie widać) kupując filtr z odwróconą osmozą + mineralizator bardziej skupiałam się na jego wydajności i jakości, więc czytając opinie oraz konsultując się ze znajomymi, którzy również je posiadają zdecydowaliśmy się z mężem na filtr ProTech.

PURICOM BINATURE Odpowiedz 2013-10-01 23:00:25

Moim zdaniem lepiej zainwestować w lepszy system osmotyczny. Taka osmoza za kilka stówek przypomina mi urządzenia rodem z bazaru od ruskich. Zero estetyki i do tego wątpliwa jakość wykonania. Nie mówię, że tutaj tak jest... ale jak można za takie pieniądze sprzedawać dobrej jakości filtr (?)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: instalacje