Start Arrow Wiadomości Arrow Pokochane przez architektów

Pokochane przez architektów

Geometryczne formy i struktury były od niepamiętnych czasów podstawowymi elementami projektowania w architekturze. Także w wielu seriach firmy Duravit kształty prostokąta, czy koła stanowią podstawową serię projektową.

Czasami stanowią oczywisty podstawę koncepcji projektu, a czasem pojawiają się w bardziej subtelnej, abstrakcyjnej formie.

Od owalnych umywalek nablatowych z serii Luv, poprzez uderzające, precyzyjne prostokąty umywalek DuraSquare, aż po okrągłe lustra i delikatne promienie ceramiki Happy D.2 Plus o archetypowym kształcie litery D – Duravit oferuje różnorodne rozwiązania i konfiguracje dla dowolnej koncepcji projektowej. Dzięki temu architekci i projektanci wnętrz, otrzymują doskonałe rozwiązania dostosowanych do indywidualnych życzeń i wymagań klientów.

Czy to z wyraźnymi krawędziami, łagodnymi krzywiznami, czy też połączeniem tych dwóch – serie Duravit nadają każdej łazience indywidualny charakter dzięki ponadczasowym, a jednocześnie nowoczesnym konturom Uniwersalność serii pozwala na łączenie ich w dowolnej konfiguracji w zależności od potrzeb inwestora.

Duravit

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 15, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty