Start Arrow WnętrzaArrowGalerie WnętrzArrow Pokój dla zbuntowanego nastolatka

Pokój dla zbuntowanego nastolatka

Pokój dla nastolatka powinien odzwierciedlać jego pasje. Nie bójmy się pozostawić mu wolnej ręki w aranżowaniu swojego miejsca na ziemi. Dziecko powinno czuć się komfortowo w pokoju, w którym się  uczy, bawi i spędza czas z przyjaciółmi.

Niebanalne dekoracje: rolety, narzuty, pufy to idealne rozwiązanie dla oryginalnego nastolatka. Pamiętajmy, by pozostawić mu dużo wolności w urządzaniu swojego pokoju.

Autor: kolekcja Comics Dekoria

Pokój dla nastolatka powinien wyróżniać się stylem i mieć „pazur”. Aranżacja wnętrza musi uwzględniać charakter i osobowość naszego dorastającego buntownika.

Autor: Indeco S.A.

Meble powinny być jak para jeansów: wygodne, funkcjonalne i modne. Oto propozycja: materiałowe fronty wzbogacają pokój nastolatka o energię kolorów i przyjazne faktury.

Autor: Melanżżż firmy Paged Meble

Wolny czas poświęcają przyjaciołom, rozwijają swoje hobby, korzystają z serwisów społecznościowych. To obywatele globalnej wioski, którzy inspiracji szukają w Internecie. Oryginalne kolekcje mebli podkreślają ich styl.

Autor: DoZo firmy Paged Meble

Meble modułowe to idealny pomysł na pokój dla dorastającego dziecka. Pozwalają tworzyć kompozycje, wydzielając miejsce do pracy, relaksu i spotkań z przyjaciółmi.

Autor: Speedway firmy Meblik

szystko pod ręką. Profile do montażu paneli na ścianie pozwalają na niczym nieograniczoną realizację indywidualnych pomysłów naszego dziecka.

Autor: Active Wall firmy Witex

Dodane przez: martah

martah
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
2

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Komentarze

Najnowsze komentarze

Gość Dom.pl Odpowiedz 2011-07-20 05:16:04

To też zależy czego szukasz, ale moim zdaniem teraz wszystko można znaleźć w internecie.

Gość Dom.pl Odpowiedz 2011-07-18 19:40:29

bardzo fajne aranzacje, ale ja szukam dla mojego syna jakiegos oryginalnego obrazu , lubi sztuke nowoczesna, nie chce mi sie po galeriach biegac i szukac, moge to gdzies w internecie szybciej znalezc?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: galerie wnętrz