Start Arrow WnętrzaArrowPokój dzieckaArrow Pokój dziecka 2022: trendy

Pokój dziecka 2022: trendy

Wielkimi krokami zbliża się 2022 r. Zastanawiasz się, jakie trendy wnętrzarskie będą dominować w aranżacji pokoju dziecka? Oto nasze wskazówki! Sprawdź i zainspiruj się!

W 2022 r. główny nacisk we wnętrzu będzie kładziony na komfort i wygodę. Szczególnie w dziecięcym pokoju. Będzie można to zauważyć w najdrobniejszych elementach wyposażenia tego wnętrza – od koloru ścian, po meble i dekoracje. 

Wygodne meble do pokoju dziecka 

O komfort i wygodę naszego dziecka zadbają meble wypoczynkowe, takie jak: łóżko, rozkładana kanapa czy kołyska. Wybierając te elementy wyposażenia, postaw na hipoalergiczne materace, które nie będą przyciągać kurzu i roztoczy. 

Światło 

Jak powszechnie wiadomo, rozmieszczenie światła i jego natężenie, mają ogromny wpływ na komfort i wygodę. Zadbaj więc o to, aby w pokoju dziecka było kilka źródeł światła. Nie zapomnij także o lampce nocnej przy łóżku, która pomoże Twojemu maluchowi spokojnie zasnąć.

Pokój dziecka 2022: styl eko

W 2022 r. we wnętrzach dziecięcych pokoi będzie dominował styl eko. Zamiłowanie do przyrody i naturalnych materiałów jest szalenie modne od kilku sezonów. W 2022 r. styl ten wkroczy w przestrzeń dziecięcego wnętrza. Głównym kolorem będzie zieleń, a także barwy ziemi, czyli: brązy, beże i szarości. Naturalne materiały, takie jak: drewno, len, bambus, wiklina i bawełna, będą przeważać we wnętrzach dziecięcych pokoi. Motywy roślinne i zwierzęce zaś będą zdobić tę przestrzeń. 

Pokój dziecka 2022: styl minimalistyczny

W pokoju dziecka w 2022 r., oprócz wspomnianego stylu eko, będzie także modny styl minimalistyczny, który charakteryzuje się pustymi przestrzeniami oraz stonowanymi kolorami. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


listopad 9, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty