Start Arrow Budowa domuArrow Polecamy ciekawe projekty domów – co nowego?

Polecamy ciekawe projekty domów – co nowego?

Gotowe projekty domów 2012 to już całkiem pokaźna oferta DOM.pl. Nowości projektowe prezentowane w naszej bazie cieszą się coraz większym zainteresowaniem inwestorów, którzy poszukują domów ładnych, komfortowych, a równocześnie tanich w budowie i w przyszłej eksploatacji.

Ciekawe projekty domów 2012 to m.in. projekt ZA Dom w Teksasie. Od niedawna w naszej ofercie, zyskuje coraz większe uznanie inwestorów, doceniających jego oryginalny wygląd, ekonomiczną budowę i funkcjonalne wnętrze.

(Projekt domu ZA Dom w Teksasie - nowość 2012 dostępna w naszej bazie)

Domy z poddaszem użytkowym cieszą się największym zainteresowaniem ze względu na relatywnie niższe koszty budowy, możliwość usytuowania na mniejszej działce, a także z uwagi na możliwość bardzo funkcjonalnego i wygodnego rozkładu pomieszczeń z podziałem na strefy.

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń

Tak jest też w przypadku projektu ZA Dom w Teksasie, w którym strefa dzienna znajduje się na parterze, strefę nocną zaś stanowi poddasze. Warto zwrócić uwagę, że oprócz dużego salonu z kominkiem, jadalni w wykuszu, kuchni i łazienki, na parterze znajduje się dodatkowy pokój, który można zaadaptować na gabinet czy pokój gościnny.

Z kolei aranżacja poddasza przewiduje trzy sypialnie, łazienkę oraz garderobę. Oprócz części mieszkalnej poddasza, przewidziano również strych do dowolnej aranżacji możliwej w późniejszym terminie.

W budynku nie zapomniano oczywiście o pomieszczeniach gospodarczych. Oprócz wspomnianej garderoby na poddaszu, w domku znajduje się garaż, kotłownia oraz przydatny składzik.

(rzut parteru)

(rzut poddasza)

Oryginalna elewacja zewnętrza domu

Na uwagę zasługuje bardzo ciekawa elewacja zewnętrza domu. To nowoczesny dom z poddaszem, którego ozdobne detale na elewacji wyróżniają na tle innych domków o podobnej konstrukcji i powierzchni. Duże frontowe okna dodają całej bryle piękna, a wykusz jadalny, oprócz walorów estetycznych zapewnia dużą ilość światła w kuchni i pokoju dziennym.

(Projekt domu ZA Dom w Teksasie - elewacja tylna)

Niskie koszty budowy i użytkowania

Nowoczesne domy to jednak nie tylko architektura. To również technologie budowy o podwyższonych parametrach cieplnych, które sprawiają, że domy spełniają obowiązujące normy z dużym zapasem.

Prezentowany projekt domu to dom o parametrach energooszczędnych, późniejsza jego eksploatacja będzie więc tania, a przy tym komfortowa. Dzięki dość zwartej bryle budynku, estetycznym dachu dom jest również tani w budowie.

ZA Dom w Teksasie to odpowiedź na potrzeby inwestorów, świadomych sprawdzonych technologii, konstrukcyjnych rozwiązań, szukających domów ładnych i energooszczędnych, prostych, ale oryginalnych, nowoczesnych, ale o tradycyjnej funkcji pomieszczeń przeznaczonych dla całej rodziny.

Następna »

Autor: Redakcja

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Komentarze

Najnowsze komentarze

Ciekawe projekty domów parterowych | www.Dom.pl Odpowiedz 2012-11-26 14:56:53

[...] Polecamy ciekawe projekty domów – co nowego? Gotowe projekty domów 2012 to już całkiem pokaźna oferta DOM.pl. Nowości projektowe prezentowane w n...więcej [...]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Velio Abażur żyrandol 5 pł. czerń + chrom /...

  • Lampa ogrodowa OSLO 30 Grafit/Ciemny popiel

  • Promocja

    Lampa Wisząca Dzwoneczki Flamingi Gray

  • Lampa wisząca Luna Biała

  • Kinkiet SHINE BLACK/CHROME 13,8W LED

  • Lampa ogrodowa ONYX 75 Czarny