Start Arrow Wiadomości Arrow Poliuretanowy klej do materiałów izolacyjnych

Poliuretanowy klej do materiałów izolacyjnych

Soudatherm Fasada marki Soudal to wysokiej jakości poliuretanowy klej w aerozolu przeznaczony do klejenia materiałów izolacyjnych oraz dekoracyjnych. Zalety? Produkt wyróżnia się znakomitą przyczepnością do typowych podłoży budowlanych, jest wysokowydajny, wodoodporny oraz niepalny.

Poprawa komfortu mieszkania i obniżenie kosztów ogrzewania to główne argumenty, które przekonują właścicieli domów do podjęcia decyzji o przeprowadzeniu prac termoizolacyjnych. Ocieplając budynek z wykorzystaniem profesjonalnych produktów skutecznie zmniejszymy jego zapotrzebowanie na energię.

Dzięki zastosowaniu kleju Soudatherm Fasada ocieplenie obiektu styropianem będzie nie tylko proste, ale także szybkie i sprawne. Produkt charakteryzuje się bowiem świetną przyczepnością do typowych podłoży budowlanych, np. betonu, cegły i innych materiałów ceramicznych, papy drewna, metali oraz większości materiałów izolacyjnych – polistyrenu, poliuretanu, żywic fenolowych. Dzięki wysokim parametrom izolacyjnym, nie powoduje powstawania mostków termicznych oraz akustycznych.

Klej Soudatherm Fasada jest szczególnie polecany do ocieplania dużych elewacji wysokonakładowych inwestycji. Produkt może być stosowany również przy ocieplaniu budynków w systemach, w których płyty są jednocześnie mocowane mechanicznie oraz przy wykonywaniu obwodowej izolacji cieplnej podziemnych części budowli. Sprawdzi się także przy uzupełnianiu spoin i szpar pomiędzy płytami izolacyjnymi.

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (495)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Listopad 27, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty