Start Arrow Wiadomości Arrow Polska jakość w międzynarodowej odsłonie – Radaway na targach Cersaie w Bolonii

Polska jakość w międzynarodowej odsłonie – Radaway na targach Cersaie w Bolonii

26 września 2016 rozpocznie się 34. edycja Międzynarodowych Targów Ceramiki i Wyposażenia Łazienek – Cersaie 2016. Jak co roku, niezliczone rzesze producentów, projektantów i designerów zbiorą się po to, by udowodnić, że we wzornictwie łazienkowym nie wszystko zostało jeszcze powiedziane. Nowatorskie rozwiązania z zakresu kabin prysznicowych przedstawi również marka Radaway.

Ponad 100 000 odwiedzających, 500 dziennikarzy z całego świata, 870 wystawców – te liczby najpełniej oddają rozmach włoskiej imprezy. Targi odbywające się w Bolonii rokrocznie przyciągają największe nazwiska branży wnętrzarskiej, wyznaczając trendy we wzornictwie i designie użytkowym. Podczas 34. edycji, na 156 000 m² powierzchni wystawienniczej, zaplanowano szesnaście pawilonów dedykowanych ekspozycji ceramiki i cztery poświęcone wyposażeniu łazienek.

Na tak prestiżowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć wiodącego producenta kabin prysznicowych – firmy Radaway. – Polskę będzie reprezentowało w Bolonii zaledwie 10 firm. Cieszymy się, że znaleźliśmy się w tym wyjątkowym gronie. Udział w targach Cersaie to dla nas duże wyzwanie. Zamierzamy pokazać gościom odwiedzającym nasze stoisko, że kabina prysznicowa jest nie tylko funkcjonalnym produktem wyposażenia łazienki, ale może być także niezwykle designerskim, spersonalizowanym elementem aranżacji łazienki – mówi Hanna Błaszak, Przedstawiciel Radaway.

Na 64 m² powierzchni wystawienniczej polska firma zaprezentuje wybrane kolekcje z najnowszego katalogu oraz nowatorską usługę w zakresie zdobienia kabin, jaką jest laserowe grawerowanie. Zapraszamy do odwiedzenia ekspozycji Radaway, która będzie mieściła się w hali nr 30, stoisko C33 B22.

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 12, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty