Start Arrow Wiadomości Arrow Polubisz remont – Soudal w świecie blogosfery

Polubisz remont – Soudal w świecie blogosfery

Jeden z czołowych producentów chemii budowlanej na świecie wkracza w świat blogosfery. Na budowanie świadomości marki poprzez prowadzenie bloga zdecydowała się firma Soudal. Blog polubiszremont.pl, to serwis poradnikowo-lifestylowy poruszający zagadnienia związane z remontami, dekoracją wnętrz i designem.

Jak zaznaczają jego twórcy, na platformie będzie można też przeczytać o innowacyjnych rozwiązaniach dla budownictwa, wydarzeniach branżowych oraz nowych trendach we wzornictwie przemysłowym.

Polubisz remont

Dla kogo blog „Polubisz remont”?

Blog „Polubisz remont” skierowany jest przede wszystkim do osób poszukujących praktycznych porad i inspiracji podczas remontów czy drobnych prac budowlanych. Jego twórcy liczą również, że stanie się on źródłem przydatnej wiedzy dla majsterkowiczów i entuzjastów idei DO IT YOURSELF.

Na rynku branży budowlanej jesteśmy od niemal 50 lat. W tym czasie opatentowaliśmy kilkanaście rozwiązań i wciąż wprowadzamy nowe, innowacje produkty. Zatrudniamy wielu specjalistów, korzystamy z nowoczesnych urządzeń. Firma wciąż się rozwija. Przyszedł więc czas na nowe wyzwania – tym razem komunikacyjne. Stąd pomysł na bloga „Polubisz remont” – mówi Andrzej Chromiak, Product Manager Soudal Polska.

Na blogu chcemy dzielić się swoim doświadczeniem oraz korzystać z opinii i wiedzy internautów zainteresowanych branżą budowlaną, wnętrzarstwem czy designem – dodaje Andrzej Chromiak.

Budowanie wizerunku w blogosferze

Prowadzenie bloga branżowego jest z zasady działaniem wizerunkowym i nie ma wiele wspólnego ze wsparciem sprzedaży. Firma prowadząca działania w blogosferze przeważnie pozycjonuje się w roli doradcy-eksperta w danej dziedzinie. Rezygnując z agresywnej reklamy na rzecz aktywności w blogosferze przedsiębiorcy budują autorytet marki wśród klientów oraz partnerów biznesowych.

Za koncepcję komunikacji w blogosferze oraz prowadzenie bloga „Polubisz remont” dla firmy Soudal odpowiada agencja Best Brands PR.

Dodane przez: BestBrandsPR

BestBrandsPR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 17, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 • Promocja

  TK Lighting Lampa Wisząca Backaz Gray III + gr...

 • Promocja

  Inteligentny system oświetlenia Cube

 • Plafon Vaio 5 White

 • Lampa wisząca Wire Black 5pł.

 • Lampa ozdobna SANSEVIERIA

 • Plafon Cloud Gray TK Lighting

 • Nowe

  Komplet Dywaników Łazienkowych Montana 01 Sza...

 • Promocja

  Lampa podłogowa trójnóg Awena Mix

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: budowa domu