Start Arrow Budowa domuArrow Pomysł na dom z ogrodem zimowym

Pomysł na dom z ogrodem zimowym

Zobacz także:

Nowoczesne domy piętrowe: duży dom na małą działkę

Nowoczesne domy piętrowe to idealne rozwiązanie na dom w mieście, gdzie działki są często małe i wąskie. Taki typ zabudowy pozwala na usytuowanie na mniejszym terenie większego domu, o wygodnym rozkładzie pomieszczeń. Atrakcyjna elewacja domu, zwarta, energooszczędna bryła budynku i łatwość aranżacji wnętrz na każdej kondygnacji to tylko niektóre zalety domów piętrowych. Dlaczego warto budować domy piętrowe?

Dom na wąską działkę może być wygodny i estetyczny

Jeżeli mamy wąską działkę nie jesteśmy skazani na drogi projekt indywidualny. Wybór gotowego projektu nie będzie prosty, ale oferta gotowych projektów uwzględnia również potrzeby inwestorów, którzy poszukują domów na trudne do zabudowania tereny. O czym trzeba pamiętać wybierając działkę i projekt? Jak zagospodarować otoczenie budynku i uatrakcyjnić elewacje?

Projekty domów: idealny dom dla rodziny z dziećmi

Jaki powinien być dom dla rodziny z dziećmi? Ładny, wygodny i funkcjonalny, zapewniający miejsce do wspólnych przyjemności oraz prywatność każdemu domownikowi. Kilkuosobowej rodzinie zależy także na niskich kosztach budowy i późniejszego utrzymania, z troską o domowy budżet. Przedstawiamy projekt domu, przeznaczony dla kilkuosobowej rodziny i spełniający jej wszystkie oczekiwania.

Wciąż popularne projekty dworków – współcześnie o tradycji

Stylizowane na dworki projekty domów to wciąż największa oferta wśród gotowej dokumentacji architektonicznej DOM.pl. Kojarzą się nam z tym, co dla nas najważniejsze: rodziną, tradycją, historią, symbolami narodowymi,… złośliwi twierdzą, że również z butą, zaściankowością i pychą. Niemniej projekty dworków są nadal najchętniej wybierane przez osoby budujące domy jednorodzinne.

« Wstecz

Autor: Redakcja DOM.pl
Zdjęcia: Dreamstime

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


luty 17, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty