Start Arrow WnętrzaArrowKuchniaArrow Pomysł na wnętrze: biała kuchnia retro

Pomysł na wnętrze: biała kuchnia retro

Biała kuchnia to dobre rozwiązanie na wąskie kuchnie w blokach mieszkalnych. Taka aranżacja powiększa optycznie wnętrze, wypełnia je światłem, nadaje lekkości zwartej zabudowie. Biel w kuchni prezentuje się znakomicie w każdym stylu.

Przedstawiamy pomysł na wnętrze w retro stylizacji.

Troska o szczegóły to wyznacznik każdej stylizacji. Wystrój kuchni w stylu retro wymaga przemyślanego wyboru nie tylko szafek kuchennych, ale wyposażenia, sprzętów agd, przyborów i akcesoriów.

W tej aranżacji postawiono na ponadczasową biel – ściany i meble kuchenne oraz jasna podłoga nadają wnętrzu lekkości, stanowiąc doskonałe tło dla aranżacyjnych detali.

Ściany w kuchni pomalowano odporną na wilgoć i zabrudzenia farbą, newralgiczne miejsce nad blatem kuchennym wykończono zaś stylizowanymi płytkami. Ich kształt i sposób ułożenia przywodzą na myśl stare kaflowe piece, stając się głównym wyznacznikiem dawnego stylu.

Sprzęt kuchenny: kuchenka, okap czy drobne agd nawiązują designem do produktów z minionej epoki. Producenci wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, oferują nowoczesny sprzęt o stylizowanym na dawne czasy wyglądzie, zapewniając dzięki temu nie tylko odpowiedni wystrój, ale i jakość i wygodę użytkowania kuchennego wyposażenia.

Następna »

Autor: Redakcja DOM.pl
Zdjęcia: Dreamstime

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 13, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza