Start Arrow WnętrzaArrowPokój dzieckaArrow Pomysł na wnętrze: metamorfoza pokoju nastolatki

Pomysł na wnętrze: metamorfoza pokoju nastolatki

Przeobrażenie pokoju muzycznego Weroniki w miejsce zachęcające do twórczych działań, a jednocześnie przytulne i dziewczęce było nie lada wyzwaniem.  Warunek był taki, że ma być w nim dużo plakatów i stolik zamiast biurka. Ulubionym kolorem nastolatki jest fiolet, który też miał się pojawić się we wnętrzu.

Projekt aranżacji wnętrza opracowała Magdalena Borowiak – Wróblewska, projektantka wnętrz z wieloletnim doświadczeniem, jednocześnie autorka programu „Szybkie Metamorfozy” i jego prowadząca.

(fot. „Szybkie metamorfozy”)

Projektantka wybrała barwy do pomalowania pokoju Weroniki – postawiła na połączenie odcieni szarości z fioletem, gdyż jak twierdzi szary kolor w zestawieniu z fioletowym nabiera dostojnego i kobiecego smaku. Barwy, które ozdobiły wnętrze to Elephant Gray 2109-50 z kolekcji Candice Olson Designer Picks oraz Cotton Balls OC 122 z palety OFF-White Color Benjamin Moore.

(fot. „Szybkie metamorfozy”)

Szary z poświatą fioletu i biel utworzyły idealne tło dla aksamitnego, fioletowego łóżka, pozostałych mebli i muzycznych akcentów. Choć pokój Weroniki nie jest duży, po metamorfozie, dzięki użyciu w aranżacji jasnych stonowanych barw sprawia wrażenie bardziej przestronnego.

(fot. „Szybkie metamorfozy”)

(fot. „Szybkie metamorfozy”)

(fot. „Szybkie metamorfozy”)

Następna »

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 16, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza