Start Arrow WykańczanieArrowNowe podłogi i posadzkiArrow Ponadczasowa dębowa podłoga

Ponadczasowa dębowa podłoga

Podłoga z dębu służy przez długie lata i nigdy nie wychodzi z mody. Marka Baltic Wood oferuje promocyjne ceny tego wyjątkowego surowca. Różnorodność wzorów sprawi, iż każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie.

Dębowa podłoga posiada wiele zalet. To przede wszystkim naturalny budulec o szlachetnej barwie. Jest niezwykle wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Powierzchnie z tego surowca można wielokrotnie poddawać renowacji.

Marka Baltic Wood w swej ofercie posiada trójwarstwową podłogę dębową, którą można instalować na ogrzewaniu podłogowym (tym elektrycznym oraz wodnym). Warto zaznaczyć, iż podłoga ta jest zdrowa, ponieważ drewno jest ciepłe, a dobra amortyzacja korzystnie wpływa na kręgosłup i stopy.

Różne oblicza dębu

Bogactwo wzorów marki Baltic Wood ułatwi wybór każdemu użytkownikowi. W ofercie marki znajdziemy gładkie i delikatne wzory, ale również bardziej klasyczne z małymi akcentami sęków. Dąb to naturalne drewno, więc jest ukształtowane przez naturę. By spełnić wszelkie oczekiwania klientów, Baltic Wood posiada także bogaty wybór podłóg poddawanych procesowi szczotkowania. Ponadto oferuje wyjątkową kolekcję ręcznie postarzałych podłóg.

Oferta specjalna od Baltic Wood

Z początkiem roku marka Baltic Wood stworzyła ofertę specjalną, która obejmuje cztery topowe podłogi ze szlachetnego drewna dębowego. Rozmaitość wzorów jest dodatkowym atutem oferty. Promocja dotyczy podłóg z trzech selekcji drewna dębowego: Elegance, Classic i Cottage. Dąb Elegance to gładki i jednolity rys drewna. Z kolei Dąb Cottage to przeciwieństwo selekcji Elegance. Kontrasty pomiędzy odcieniami drewna oraz wyraźne duże sęki to doskonały pomysł dla osób odważnych. Dąb Classic natomiast charakteryzuje się jednolitą barwą, urozmaiconą drobnymi sękami. Warto dodać, iż Dąb Elegance został uszlachetniony olejem ECO, natomiast dwie pozostałe selekcje drewna dębowego lakierem matowym, który podkreślił naturalna kolorystykę drewna. Czwarta propozycja to Dąb Science, który podobnie jak Dąb Cottage cechuje się wyraźna selekcją. 

Marka Baltic Wood to elegancja, doskonałe przygotowanie do codziennej eksploatacji oraz atrakcyjna cena. Oferta promocyjna będzie obowiązywać przez najbliższe kilka miesięcy, do końca czerwca 2019 roku. Produkty są dostępne w autoryzowanych salonach sprzedaży, które znajdują się na terenie całej Polski.

Zobacz więcej: www.balticwood.pl

Baltic Wood

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


luty 21, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza