Start Arrow Wiadomości Arrow Porządek w mgnieniu mopa!

Porządek w mgnieniu mopa!

Marka Vileda ruszyła z promocją ulepszonego mopa Easy Wring & Clean Turbo!

Zestaw sprzątający Easy Wring & Clean Turbo to innowacyjny produkt, który sprawia, że mycie wszelkich powierzchni odbywa się bez użycia siły, fot. Vileda

– Spot reklamowy pokazuje, że nasze zaawansowane technologicznie produkty są jednocześnie niezwykle funkcjonalne i łatwe w użytkowaniu, a tym samym doskonale sprawdzają się podczas codziennych czynności, np. sprzątania po naszych zwierzakach. Nowy zestaw sprzątający Easy Wring & Clean Turbo to innowacyjny produkt, który sprawia, że mycie wszelkich powierzchni odbywa się bez użycia siły. Nowy ulepszony produkt zaprojektowaliśmy zgodnie z sugestiami klientów marki Vileda. Od 150 lat filozofia marki Vileda opiera się na tym, by ułatwić sprzątanie i oszczędzić czas. Dlatego projektujemy akcesoria do sprzątania tak funkcjonalnie, żeby ich użycie było proste, a codzienne porządki jeszcze szybsze i skuteczniejsze – wyjaśnia Piotr Piecha, Dyrektor ds. Marketingu marki Vileda.

Działania reklamowe pod hasłem „Nowy mop Vileda TURBO. Porządek w mgnieniu mopa!” obejmą telewizję i Internet. Spot reklamowy będzie emitowany od 5 września do 23 października br. w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, takich jak: Polsat, Polsat Pakiet Kobiecy, TVN, TVN Style, TVN Mix Kobiecy i TVP Theme. Przekaz wesprą również działania w Internecie  (które trwają od 29 sierpnia do 31 października) oraz PR.

Całość działań reklamowych koordynuje Starcom Mediavest Group, za działania PR odpowiada agencja Sfera Group.

Spot reklamowy:

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 2, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza