Start Arrow Finanse i prawoArrowBudowa i prawoArrow Powierzchnia całkowita czy użytkowa? Na co zwrócić uwagę, wybierając wielkość domu?

Powierzchnia całkowita czy użytkowa? Na co zwrócić uwagę, wybierając wielkość domu?

Zobacz także:

powierzchnia zabudowy domu

Powierzchnia zabudowy. Sprawdź, czy projekt domu zmieści się na Twojej działce

Jeżeli mamy wąską czy niewielką działkę budowlaną, istotnym staje się wybór projektu domu, który pozwoli nam choć w niedużym stopniu zaaranżować ogródek czy miejsce na wypoczynek na świeżym powietrzu. Dlatego projekty domów zawierają wartość powierzchni zabudowy, określającą dany projekt. Powierzchnia zabudowy pozwoli nam ocenić, ile miejsca na działce pozostanie po postawieniu na niej domu.

powierzchnia netto domu

Chcesz wyliczyć koszt budowy domu na podstawie metrów kwadratowych? Sprawdź powierzchnię netto projektu

Przeglądając ofertę na projekty domów możemy porównać domy pod względem powierzchni mieszkalnej, którą dostosujemy do potrzeb mieszkalnych naszej rodziny, oraz powierzchni zabudowy, która pozwoli nam dobrać projekt do warunków zabudowy wydanych dla naszej działki przez gminę.

projekty domów na wąską działkę

Na co zwracać uwagę wybierając projekt domu na wąską działkę?

Spotykane najczęściej w miastach lub powstałe w wyniku podziału nieruchomości gruntowej wąskie działki są trudne do zagospodarowania. Nie oznacza to jednak, że dom na wąską działkę będzie mało komfortowy i nieestetyczny oraz, że wymagać będzie indywidualnego projektu. Na co jednak warto zwrócić uwagę, wybierając spośród gotowych projektów, dom na wąską działkę?

projekt domu z wjazdem od poludnia

Projekty domów z wejściem od południa. Jak zaplanować wnętrze domu, garaż i ogród?

Działka z wjazdem od południa nie jest najłatwiejsza do komfortowego zabudowania, ale odpowiedni projekt domu pozwoli optymalnie wykorzystać specyficzne warunki takiego terenu. Na co zwrócić uwagę wybierając projekty domów z wejściem od południa? Jak zaplanować wnętrze takiego domu? Gdzie znajdować się będzie najlepsze miejsce na przydomowy ogród?

« Wstecz

Autor: Redakcja DOM.pl

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


lipiec 13, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty