Start Arrow Wiadomości Arrow Poznaj nowy zestaw Gardena – AquaBloom! Kwiaty nawet nie zauważą twojej nieobecności!

Poznaj nowy zestaw Gardena – AquaBloom! Kwiaty nawet nie zauważą twojej nieobecności!

W ciepłych miesiącach rośliny na balkonach czy tarasach szczególnie potrzebują wody. Gdy wyjeżdżamy na wakacje, często musimy zostawić je pod opieką rodziny lub sąsiada, a przecież znalezienie osoby, której możemy powierzyć ukochane kwiaty nie zawsze należy do najłatwiejszych. W tym sezonie, podczas naszego urlopu o kwiaty zadba AquaBloom!

Zestaw AquaBloom to urządzenie 3w1, które składa się z pompy elektrycznej do poboru wody, sterownika nawadniania oraz panelu słonecznego zasilającego akumulatory. Montaż zestawu jest bardzo prosty, urządzenie pracuje samodzielnie i nie potrzebujemy do niego dodatkowych narzędzi. Jedyne, w co musimy się zaopatrzyć to duży pojemnik z wodą.

Jak działa ten wspaniały wynalazek?

Urządzenie AquaBloom jest w pełni automatyczne. Wystarczy, że naładujemy akumulatory. Możemy to zrobić, umieszczając panel w nasłonecznionym miejscu, np. na donicy, na barierkach balkonu, czy stawiając go na stole. Panel potrzebuje około 8 godzin do pełnego naładowania. Następnie przycinamy znajdującą się w zestawie rurkę, na mniejsze odcinki, w zależności od potrzebnej długości i umieszczamy kroplowniki rzędowe w doniczkach. Do głównego urządzenia podłączamy rurkę ssącą i rurkę idącą do roślin. Napełniamy pojemnik z wodą i umieszczamy w nim filtr zamocowany do rurki ssącej. Urządzenie jest gotowe do działania, a nam pozostaje wybór jednego z aż 14 programów nawadniania.

Każdy program indywidualnie określa częstotliwość podlewania i ilości wody. Zestaw AquaBloom może jednocześnie nawodnić do 20 roślin.

INFORMACJA O MARCE GARDENA:

Od ponad 50 lat GARDENA wspiera pasjonatów ogrodnictwa. Szeroki asortyment produktów marki obejmuje innowacyjne rozwiązania i systemy do nawadniania, pielęgnacji trawników, drzew i krzewów oraz uprawy ziemi. GARDENA to wiodący w Europie dostawca wysokiej jakości narzędzi ogrodniczych, dostępnych w ponad 80 krajach na całym świecie. GARDENA jest marką Husqvarna Group.

GARDENA

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 23, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: drzewka i krzewy iglaste