Start Arrow Finanse i prawoArrow Pożyczka hipoteczna – gotówka dla właścicieli M

Pożyczka hipoteczna – gotówka dla właścicieli M

Pożyczka hipoteczna to sposób na zdobycie środków dla klientów, którzy posiadają na własność nieruchomość. Analitycy klarują: czym jest pożyczka hipoteczna, i w których bankach szukać najlepszych ofert tych produktów.

Wizja dobrej inwestycji, poszukiwanie środków na rozkręcenie własnego biznesu, zakup drogiego samochodu, pilna potrzeba zdobycia dużej kwoty pieniędzy – te i setki innych powodów mogą mieć klienci, aby potrzebować sporej sumy pieniędzy, nawet kilkuset tysięcy złotych.

Jeśli nie w smak jest wysokie oprocentowanie kredytów gotówkowych, niska maksymalna ich kwota czy niezbyt długie okresy spłaty, a przy tym posiada się nieobciążoną hipotecznie nieruchomość, pewnym rozwiązaniem okazuje się pożyczka hipoteczna. O meandrach tego produktu kredytowego opowiadają eksperci porównywarki finansowej Comperia.pl.

Czym jest pożyczka hipoteczna?

Zobacz także:

Pożyczka hipoteczna to, podobnie jak kredyt hipoteczny, produkt kredytowy, którego zabezpieczeniem jest obciążenie hipoteką nieruchomości. W przeciwieństwie jednak do kredytów mieszkaniowych, które przeznaczyć można jedynie na ściśle określony cel, tj. m.in. budowę czy zakup mieszkania, pożyczką hipoteczną można sfinansować każdy dowolny cel.

Kto może uzyskać pożyczkę hipoteczną?

Każdy, kto posiada jakąś nieruchomość na własność. Odpada więc możliwość zaciągnięcia pożyczki hipotecznej, której zabezpieczeniem będzie nieruchomość już i tak obciążona hipotecznie. Wyjątek może stanowić nieraz sytuacja, gdy o pożyczkę hipoteczną wnioskuje się w tym samym banku, w którym uruchomiony został już spłacany właśnie kredyt hipoteczny.

NA NASTĘPNEJ STRONIE:
OFERTY BANKÓW

Następna »

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


kwiecień 30, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Komentarze

Najnowsze komentarze

Gość Dom.pl Odpowiedz 2012-06-05 12:43:24

nie wiem czy kredyt to to samo co pozyczka, ale tak czy siak potrzebuje kasy na nowe mieszkanie, bo z tesciami dluzej mieszkac nie moge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty