Start Arrow Wiadomości Arrow Praktyczna i funkcjonalna – nowa linia pralek marki Freggia

Praktyczna i funkcjonalna – nowa linia pralek marki Freggia

Nowa linia pralek Freggia wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem oraz wykorzystaniem technologii, stworzonych z myślą o współczesnej rodzinie.

Pralka Freggia WISD1460 o najwyższym poziomie efektywności energetycznej A+++ma 40 cm głębokości i pomieści  6 kg odzieży. Obok nowoczesnego silnika inwerterowego o zwiększonej wydajności, urządzenie posiada innowacyjny bęben typu PEARL. Jego specjalna, wypukła powierzchnia pozwala prać nawet najbardziej delikatne tkaniny — bez obaw o ich uszkodzenie, również podczas dużych prędkości wirowania.

Pralka  Freggia WISD1460 ma 15 programów piorących, które umożliwią dopasowanie odpowiednich parametrów prania do każdego rodzaju odzieży – ciemnej, jasnej, jeansowej, sportowej, a nawet – domowych zasłon. Dzięki innowacyjnemu programowi prania antybakteryjnego, który dostępny jest we wszystkich pralkach Freggia z linii Moderno oraz Primo, łatwo i bez ryzyka podrażnienia skóry, pralka zadba o najwyższy poziom czystości odzieży dziecięcej, osób cierpiących na alergie, lub o skórze wrażliwiej. W temperaturze zaledwie 40°C program antybakteryjny, bez stosowania specjalnych, często uczulających detergentów, jest w stanie wyeliminować do 99% szkodliwych bakterii, jednocześnie zapewniając najlepsze efekty prania, do tej pory osiągane tylko w najwyższych temperaturach. Dużym udogodnieniem jest również program ECO 20, który pozwoli na szybkie i ekonomiczne wypranie lekko zabrudzonej bielizny z lnu i bawełny (ręczniki, obrusy, bielizna) w temperaturze zaledwie 20 stopni.

Urządzenia Freggia z linii Moderno zostały wyposażone w system Easy Logic, zapewniający dodatkowe oszczędności podczas codziennego prania – automatycznie dobiera on czas, intensywność i zużycie wody do ilości pranej odzieży. W pralkach wykorzystano również szereg zabezpieczeń mających za zadanie dbać o garderobę oraz uchronić dom lub mieszkanie przed nieplanowanymi wydatkami związanymi z awarią. Systemy, takie jak ochrona przed przegrzaniem czy zalaniem zapewniają bezstresową pracę urządzenia nawet podczas wyjścia na zakupy. W pralce znajduje się również system automatycznie wykrywający pojawienie się nieprzyjemnych zapachów, który zasugeruje użytkownikowi uruchomienie specjalnego programu czyszczącego i dezynfekującego.

FREGGIA

Dodane przez: Freggia

Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 28, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: kuchnia