Start Arrow WnętrzaArrowKuchniaArrow Praktyczne rozmieszczenie artykułów w kuchni…

Praktyczne rozmieszczenie artykułów w kuchni…

Nie bez powodu kuchnia często nazywana jest sercem domu. Z pewnością jest to miejsce przytulne i stylowe. To właśnie w kuchni spędzamy najwięcej czasu. Warto więc zadbać o to, aby było ono także funkcjonalne. Jak praktycznie rozmieścić artykuły kuchenne? Oto kilka podpowiedzi. 

Sprytne przechowywanie

Bardzo praktycznym rozwiązaniem są półki wyposażone w tzw. carga. To właśnie dzięki tym półkom z łatwością utrzymać porządek w kuchni. Wysokość półek i ich kształt może być różny. W wysuwanych półkach narożnych najlepiej umieścić garnki i przykrywki, natomiast boczne półki idealnie sprawdzą się na środki czystości, butelki bądź pudełka. Innym rozwiązaniem mogą być plastikowe pojemniki, w których umieścisz przyprawy, makarony bądź akcesoria kuchenne. Umieszczenie ich na wiszących szafkach będzie doskonałym rozwiązaniem. 

…na wyciągnięcie ręki

Łatwy dostęp do artykułów kuchennych, szczególnie tych najczęściej używanych, to ogromne udogodnienie. Kubki, talerze i szklanki poukładaj w wiszących szafkach. Posegreguj je według tego, jak często ich używasz. Na samej górze umieść te talerze i kubki, których używasz rzadziej. W mniejszej kuchni idealnie sprawdzą się haczyki na ulubione kubki, artykuły kuchenne bądź fartuch. 

Zioła w doniczkach

…to doskonały sposób, aby zawsze mieć pod ręką świeżą przyprawę. Oprócz tego zioła w doniczce to piękna ozdoba kuchennego wnętrza, a ich intensywny zapach jest niezwykle pobudzający. Większość ziół może być uprawiana w doniczkach. Dlatego warto mieć je w swojej kuchni! 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 27, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty