Start Arrow Wiadomości Arrow Programy do aranżacji wnętrz: aplikacja na smartfony

Programy do aranżacji wnętrz: aplikacja na smartfony

Marka Dekoral swym Klientom oferuje innowacyjną i darmową aplikację iColor Dekoral, umożliwiającą wirtualne dobieranie kolorów i malowanie ścian. Program dostępny jest dla smarfonów bazujących na systemach operacyjnych iOS oraz Android. Wystarczy jedynie pobrać go z internetowego marketu (odpowiednio iTunes lub Google Play).

iColor Dekoral to świetne narzędzie dla wszystkim osób mających problemy z wyborem kolorów. Aplikacja posiada bowiem funkcję identyfikacji barw – jeśli spodoba nam się jakiś kolor z naszego otoczenia, należy jedynie zrobić mu zdjęcie, a program sam odnajdzie go w paletach marki Dekoral i Dekoral Fashion. Następnie kolory wystarczy dodać do „ulubionych” i już można rozpocząć malowanie! Program pomoże nam także przy dobieraniu barw harmonizujących i kontrastujących z kolorem wybranym przez nas wcześniej.

Co więcej, za pomocą aplikacji marki Dekoral możemy wirtualnie pomalować zarówno gotowe zdjęcia, jak i malować „na żywo”. Wówczas program wykonuje zrzut ekranu, na którym można pracować w dwóch trybach: wewnętrznym i zewnętrznym. W pierwszym z pomocą aplikacji samodzielnie wyznaczamy linie sufitu oraz ścian. Natomiast w drugim jedyne, co musimy zrobić, to nanieść krzyżyk na miejsce, jakie chcemy pomalować.

Wirtualne malowanie to jednak nie jedyna funkcja iColor Dekoral. Aplikacja posiada wbudowany kalkulator, za pomocą którego szybko sprawdzimy, ile farby będzie potrzebne do pomalowania pomieszczenia. Dodatkowo program pomoże nam także znaleźć najbliższy sklep, w jakim będziemy mogli kupić wybrane produkty. Dzięki iColor Dekoral malowanie będzie po prostu przyjemne, a zarazem wyjątkowo łatwe!

(fot. Dekoral)

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (787)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 14, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 • Lampa sufitowa Cubus 4pł. TK Lighting + gratis...

 • Plafon Various Biało-szaro-biały Kolor apli: ...

 • Promocja

  Calyx listwa 2 pł. Black

 • Promocja

  Inteligentny system oświetlenia Cube

 • Lampa wisząca TWIST 6W LED

 • Promocja

  Zwis Burn Black 1 pł.