Start Arrow InstalacjeArrow Projekt oświetlenia ogrodu i posesji

Projekt oświetlenia ogrodu i posesji

Zobacz także:

Warunki techniczne: jak oszacować moc przyłączeniową dla domu?

Aby podłączyć nasz nowy dom do prądu, musimy najpierw złożyć wniosek o wydanie warunków technicznych przyłączy. Oprócz danych dotyczących inwestycji, we wniosku określić musimy moc przyłączeniową oraz planowane roczne zapotrzebowanie na energię.

Lampy solarne – energooszczędne oświetlenie zewnętrzne

Decydując się na ekologiczne i energooszczędne rozwiązania wokół domu, warto również zapoznać się z ofertą lamp, które do działania potrzebują słońca. To atrakcyjny sposób na oświetlenie ogrodu właśnie w okresie letnim.

Oświetlenie Schodów Wewnętrznych – porady i aranżacje

Schody wewnętrzne w domu nie mogą stwarzać zagrożenia dla domowników, a pokonywanie stopni nie powinno sprawiać im trudności. Oprócz dobrego projektu schodów, duże znaczenie dla bezpieczeństwa ma również ich oświetlenie. Jednocześnie oświetlenie schodów może pełnić również funkcje dekoracyjne.

Oświetlenie Kuchni – porady i aranżacje

Mogłoby się wydawać, że oświetlenie kuchni nie jest skomplikowaną kwestią. Tymczasem, aby można było swobodnie przyrządzać i spożywać posiłki, sprzątać i napić się wieczornej herbaty,  nie powinno się tej kwestii bagatelizować. Zwracamy uwagę na to, o czym należy pamiętać wybierając oświetlenie do kuchni.

« Wstecz

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


październik 9, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty