Start Arrow WnętrzaArrowPokój dziennyArrow Projekt salonu z kuchnią. Pomysł na efektowną aranżację domu jednorodzinnego

Projekt salonu z kuchnią. Pomysł na efektowną aranżację domu jednorodzinnego

Jak urządzić modnie salon w domu, w którym mieszka kilkuosobowa rodzina? Przedstawiamy projekt wnętrza, które zaskakuje pomysłowymi rozwiązaniami aranżacyjnymi, tworząc nowoczesną a jednocześnie przytulną, rodzinną przestrzeń.

Projekt AC Liv 3 G2 CE to dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem do późniejszej adaptacji. Duża liczba okien w tym projekcie sprawia, że do wnętrza przenika słońce, tworząc ciepły i jasny klimat. Potęguje go nastrojowa aranżacja salonu, stanowiącego centrum rodzinnego życia.

Dzięki ponadczasowej kolorystyce, w jakiej urządzony został salon, to nowoczesne wnętrze jest przytulne i przyjazne, jednocześnie pozwala na zabawę formą i stylistyką. W projekcie na uwagę zasługuje kominek, wyeksponowany na efektownej ściance, która jednocześnie oddziela salon od kuchni wpół otwartej. Ciemna ściana kominkowa nadaje charakteru wnętrzu, urozmaicając go i dekorując. Efekt powtórzono na sąsiedniej stronie, która stanowi tło dla telewizora.

Sąsiadująca z salonem kuchnia również łączy klasykę z nowoczesnością. Drewniane fronty mebli kuchennych nadają przytulności ich prostej formie. Wnętrze zaplanowane jest niezwykle ergonomicznie i funkcjonalnie, dzięki czemu na stosunkowo niewielkiej powierzchni udało się projektantom wydzielić kącik jadalniany.

Przestronny salon z nastrojowym kominkiem, z płynnym przejściem do atrakcyjnie urządzonej kuchni w eleganckim domu z poddaszem do późniejszej adaptacji na cele mieszkalne.

Projekt AC Liv 3 G2 CE od środka

Efektownie urządzona kuchnia, z płynnym przejściem do przestronnego salonu z nastrojowym kominkiem, w eleganckim domu z poddaszem do późniejszej adaptacji na cele mieszkalne.

Projekt AC Liv 3 G2 CE od środka

Następna »

Autor: Pracownia projektów DOM.pl
Wizualizacje: Pracownia projektów DOM.pl

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 11, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty