Start Arrow Wiadomości Arrow Projektowanie wnętrz online: program do aranżacji wnętrz

Projektowanie wnętrz online: program do aranżacji wnętrz

Platforma ImoPlan to nowa jakość wśród programów do aranżacji wnętrz. Prosta obsługa, przyjazna i czytelna szata graficzna oraz tysiące możliwości aranżacyjnych sprawiają, że każdy, nawet mniej doświadczony internauta, może stworzyć własny projekt wnętrz swojego domu czy mieszkania.

Program www.ImoPlan.pl swoją premierę miał już w zeszłym roku, ale od czerwca br. ruszyła ostateczna, udoskonalona wersja programu, który już został doceniony przez osoby budujące domy czy planujące zakup lub remont mieszkania. Zaletą tego programu, który wyróżnia go spośród dostępnej na rynku oferty, jest prosta i intuicyjna obsługa. Nie trzeba więc zatrudniać profesjonalnych architektów wnętrz, by zaprojektować projekt wnętrza domu czy mieszkania. Do obsługi programu wystarczy dostęp do Internetu i dowolna przeglądarka – nie trzeba instalować oprogramowania na dysku czy dodatkowych pluginów.

(Przyjazny i prosty w obsłudze układ jest dostępny dla każdego użytkownika Internetu.)

 

Dzięki prostemu edytorowi każdy może narysować układ pomieszczeń, określając ich rozmiar i kształt oraz wybierając materiały, z których są wykończone. Równie proste jest dobieranie kolorów ścian i podłóg, rozmieszczanie okien i drzwi czy wreszcie rozstawienie wyposażenia. Do dyspozycji użytkownika jest blisko 10 000 gotowych przedmiotów: mebli, dodatków i dekoracji, sprzętów. Ten krótki film instruktażowy pokazuje, jak w prosty i szybki sposób możliwe jest projektowanie wnętrz online:

Film dostępny jest również w niemieckiej wersji.

Co istotne, przygotowany projekt wnętrza można obejrzeć w technologii 3d. Trójwymiarowy spacer da kompletne wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądało wnętrze i pomoże wyeliminować błędy aranżacyjne czy problemy z komunikacją w pomieszczeniu. Dzięki temu docelowe zakupy mebli czy wyposażenia będą zawsze trafione, a kolory ścian harmonijnie pasować będą do całego wystroju.

Program do aranżacji wnętrz ImoPlan przeznaczony jest głównie dla prywatnego inwestora, jednak na jego funkcjonalności skorzystać mogą i profesjonaliści, kreując w szybki sposób aranżacje wspólnie z klientem.  To również świetne narzędzie dla osób sprzedających czy wynajmujących domy i mieszkania – wirtualny spacer to rewelacyjna zachęta, którą będzie można zaprezentować w ogłoszeniu czy na portalach społecznościowych.

(Aplikacja ImoPlan jest czytelna i łatwa w obsłudze, nie wymaga dodatkowych pluginów czy instalowania programu na dysku.)

ImoPlan to doskonałe narzędzie do dyskusji rodzinnych o tym, jak chcemy mieszkać, do prezentowania potencjalnym najemcom wyglądu udostępnianego lokum czy wreszcie do bezbłędnego określenia listy zakupów potrzebnych do aranżacji. Spacer w trójwymiarowej przestrzeni ułatwi nam podjęcie decyzji o tym, w co i jak wyposażyć nasz dom czy mieszkanie i jak komfortowo rozmieścić wszystkie niezbędne sprzęty. Ograniczenia nie stanowi również wyobraźnia, bo ImoPlan wizualizuje właśnie to, jak ostatecznie mają wyglądać nasze wnętrza – podsumowuje Piotr Reczuch – prezes firmy IMO, właściciela serwisu.

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (824)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


czerwiec 13, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
5
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Komentarze

Najnowsze komentarze

Lidia Odpowiedz 2019-07-03 18:03:12

Teraz jest sporo możliwości, i właśnie takich stron gdzie mozna samemu spróbować, i uwazam że to świetny pomysł.

Iza Odpowiedz 2019-07-03 15:59:40

O ciekawy ten program, myślę że może wiele pomóc.

Max Odpowiedz 2017-02-20 23:15:47

Projektowanie wnętrz przez internet jest coraz bardziej modne. Nie chodzi o polepszenie komunikacji pomiędzy architektem a inwestorem dzięki wykorzystywaniu dodatkowych możliwości jakie daje internet, niektórzy projektanci w ogóle rezygnują z kontaktu osobistego z klientem! To chyba nie zadziała...

MagdaTryl Odpowiedz 2017-01-10 18:49:12

Fajne programy można znaleźć też w sklepie firmy Szansa. Płatne jednak z ogromnymi mozliwościami i cenami niższymi niż chodza. Trzeba jednak sprawdzić, żeby się przekonac ;)

UNGR.EU Odpowiedz 2015-01-26 13:27:37

ImoPlan zdaje się być strzałem w 10tkę. Programy w formie plików do pobrania i zainstalowania wymagały często sporych zasobów komputera aby płynnie chodziły. W przypadku ImoPlan to całe obciążenie jest po stronie serwera. Dodatkowo łatwość w projektowaniu daje spore możliwości Wszystkim tym, którzy do tej pory chcieli oszczędzić na licencjach lub uniknąć problemów z instalowaniem i nauką bardziej zaawansowanych narzędzi do renderowania planów. Mogą teraz w łatwy i przyjemny sposób zrobić profesjonalne rzuty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty