Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów 70 m, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów 70 m, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów 70 m2 to budynki mieszkalne zaliczane do kategorii niewielkich domów. Najczęściej to budynki parterowe, posiadające prostą i zwartą bryłę. Idealnie sprawdzą się na wąskich działkach. W naszej ofercie projektów domów jednorodzinnych pojawiło się kilka, bardzo ciekawych i niebanalnych projektów domów nieprzekraczających 70 m2. Jeśli więc marzysz o niewielkim domu dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jako pierwszy na liście naszych nowości projektowych pojawił się projekt ATK TK88d CE (DOM AK2-15). To niewielki dom, który wykorzystuje ekonomiczne i proste rozwiązania. Zwarta bryła budynku skrywa bardzo funkcjonalne wnętrze. Na szczególną uwagę zasługuje duża kuchnia i powiększona kotłownia, która może pełnić rolę pomieszczenia gospodarczego. Stonowana kolorystyka budynku prezentuje się niezwykle nowocześnie i minimalistycznie. Bryłę budynku w kształcie prostokąta przykryto dwuspadowym dachem. Po lewej stronie od wejścia mieści się część dzienna, składająca się z: kuchni z jadalnią i salonu z klimatycznym kominkiem. Po prawej stronie od wejścia zaś ulokowano część nocną, w której znaleźć można dwie, wygodne sypialnie. Przestrzeń projektu uzupełniają wcześniej wspomniana kotłownia oraz łazienka z wanną. 

Kolejnym, bardzo interesującym projektem domu 70 m2 jest projekt ARC Marcin II B1 bez garażu CE (DOM AR9-52). To dom dedykowany trzy- lub czteroosobowej rodzinie. Projekt posiada możliwość adaptacji poddasza. Jasna elewacja budynku pięknie komponuje się z drewnianą stolarką okienno-drzwiową. Dom ten, podobnie jak poprzednia propozycja, powstał na planie prostokąta i został przykryty dwuspadowym dachem. Parter wydziela część dzienną, w której znajdziemy: kuchnię, salon z kominkiem i pomieszczenie gospodarcze oraz część nocną, która mieści w sobie: dwie sypialnie i łazienkę. W wiatrołapie znalazło się miejsce na pojemne szafy wnękowe. Projekt ARC Marcin II B1 bez garażu CE wykorzystuje rozwiązania energooszczędne, dlatego zapewnia niskie koszty późniejszej eksploatacji. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


wrzesień 11, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów