Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów 70 m, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów 70 m, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów 70 m zaliczane są do kategorii małych domów jednorodzinnych. Domy te idealnie wpiszą się w wąską działkę. W naszej kolekcji projektów domów 70 m znalazło się kilka, bardzo interesujących nowości. Sprawdź je i zainspiruj się!

Wśród nowości projektowych domów o powierzchni nieprzekraczającej 70 m2 znalazł się projekt Mój Dom w Dolinie 1 CE (DOM BM9-72). To dom powstały na planie prostokąta. Budynek został przykryty dwuspadowym dachem. Projekt posiada jednostanowiskowy garaż i poddasze użytkowe do adaptacji. Jasna elewacja budynku pięknie komponuje się z ciemną stolarką okienno-drzwiową. Na parterze mieści się część dzienna, składająca się z: otwartej kuchni, jadalni i salonu z wyjściem na taras i klimatycznym, narożnym kominkiem. Naprzeciwko wejścia ulokowano łazienkę z wanną. Parter uzupełniają: dwa pokoje oraz kotłownia. 

Kolejnym, bardzo ciekawym projektem domu 70 m jest projekt ZA Dom na Alasce 4 CE (DOM ZA1-73). To podobnie jak poprzednia propozycja projekt domu z poddaszem użytkowym do adaptacji. Dom ten posiada prostą bryłę, która została przykryta czterospadowym dachem. Biały tynk na elewacji idealnie komponuje się z drewnianą stolarką okienno-drzwiową i brązową dachówką. Zadaszone wejście do domu oraz taras, zwiększają jego komfort użytkowania. Otwarta część dzienna, znajdująca się na parterze, jest dużym atutem projektu. ZA Dom na Alasce 4 CE (DOM ZA1-73) jest niezwykle funkcjonalny. Wszystkie pomieszczenia wewnątrz budynku zostały rozsądnie zaplanowane. Dom ten pomieści cztero-, a nawet pięcioosobową rodzinę. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


wrzesień 27, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty