Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów 70 m, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów 70 m, nowości w naszej ofercie!

W naszej kolekcji gotowych projektów domów wyodrębniliśmy projekty domów 70 m. Zgodnie z przyjętą nowelizacją prawa budowlanego, domy te nie wymagają posiadania pozwolenia na budowę, ustanowienie kierownika budowy oraz obowiązku prowadzenia dziennika budowy. Ma to ułatwić organizację budowy oraz ograniczyć formalności. Jeśli więc poszukujesz idealnego projektu domu 70 m dla siebie i dla swojej rodziny, sprawdź naszą ofertę, w której pojawiło się dużo, ciekawych nowości projektowych.

Projekt ATK TK88d CE (DOM AK2-15) to niewielki dom jednorodzinny, który powstał z myślą o osobach poszukujących ekonomicznych i prostych rozwiązań. Dzięki swej zwartej bryle jest niezwykle funkcjonalny i tani w budowie oraz późniejszej eksploatacji. Do jego zalet można zaliczyć dużą kuchnię oraz powiększoną kotłownię, która może dodatkowo pełnić funkcję pomieszczenia gospodarczego. Stonowana kolorystyka elewacji i minimalistyczna bryła budynku sprawiają, że dom ten odpowiada współczesnym trendom architektonicznym. To dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza. Po lewej stronie od wejścia ulokowano część dzienną, składającą się z: kuchni z dużym stołem jadalnianym oraz salonu z kominkiem i wyjściem na taras. Po prawej stronie od wejścia zaś mieszczą się: dwie sypialnie, łazienka i kotłownia. 

Z kolei projekt ARC Marcin II B1 bez garażu CE (DOM AR9-52) to dom z poddaszem użytkowym, przeznaczony dla trzy- lub czteroosobowej rodziny. Jasna elewacja budynku, betonowe detale oraz drewniana stolarka okienno-drzwiowa prezentują się niezwykle efektownie oraz nowocześnie. Strefa wejściowa została zadaszona, co chroni domowników przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Po lewej stronie od wejścia przewidziano część dzienną, składającą się z: otwartej kuchni, spiżarni, jadalni i salonu. Naprzeciwko wejścia zaprojektowano niewielką łazienkę z wanną. Po prawej stronie od wejścia zaś mieszczą się dwie sypialnie. Na poddaszu natomiast znajduje się duży strych, który można zaadaptować na dodatkowe pokoje. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


listopad 25, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów