Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów 70 m, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów 70 m, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów 70 m to bardzo atrakcyjna kategoria budynków, która cieszy się dużą popularnością, ze względu na nową koncepcję polskiego rządu, czyli tzw. Polski Ład. Zgodnie z zapowiedzią istnieje możliwość wybudowania budynku mieszkalnego do 70 m2 bez pozwolenia na budowę, bez kierownika budowy i bez prowadzenia dziennika budowy. Jeśli więc poszukujesz idealnego projektu domu 70 m, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której pojawiły się nowości projektowe.

Jako pierwszy na liście naszych nowości znalazł się projekt ARN Bueno 3 CE  (DOM RS2-51). To niewielki dom jednorodzinny, o prostej bryle przykrytej dwuspadowym dachem. Dom ten skrywa bardzo funkcjonalne wnętrze. Biała elewacja budynku w połączeniu z drewnianymi detalami prezentuje się niezwykle przytulnie. Na parterze znajduje się otwarta strefa dzienna, złożona z: kuchni, jadalni oraz salonu z kominkiem. Na tej samej kondygnacji przewidziano również miejsce na pokój gościnny oraz łazienkę, dzięki czemu poddasze pozostanie strefą wyłącznie dla domowników. Dużym atutem projektu jest rozległy taras, dostępny z salonu oraz pokoju. Dom posiada kotłownię, oddzieloną od części mieszkalnej wiatrołapem. Zabiegowe schody prowadzą na poddasze, gdzie zlokalizowano: trzy, wygodne pokoje oraz łazienkę z wanną narożną. 

Wśród projektów domów 70 m znalazł się również projekt MT Poziomka 3 dr-T CE (DOM ST7-74). To mały, ale funkcjonalny dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem, o prostej, tradycyjnej bryle. Wyraźny podział funkcjonalny na część dzienną (znajdującą się na parterze) i nocną (mieszczącą się na poddaszu), ułatwia komunikację między domownikami. Na parterze zlokalizowano: pokój dzienny z kominkiem i przyległym zadaszonym tarasem, kuchnię z jadalnią i łazienkę. Na poddaszu natomiast znajdują się: dwie sypialnie, łazienka i garderoba. Prostokątna bryła budynku została przykryta dwuspadowym dachem. Jasna elewacja i drewniane detale pięknie komponują się z brązową dachówką. Drewniana stolarka okienno-drzwiowa jest idealnym dopełnieniem całości. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


styczeń 17, 2022
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów