Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów drewnianych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów drewnianych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów drewnianych to ciekawa kategoria budynków mieszkalnych, ciesząca się dużą popularnością. Domy te posiadają wiele zalet. Wytwarzają korzystny mikroklimat, który pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Jeśli więc szukasz idealnego projektu domu drewnianego, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt ATk TK104 CE  (DOM AK2-06) to przytulny i wygodny dom parterowy, w którym funkcjonalny układ pomieszczeń pozwoli wygodnie mieszkać czteroosobowej rodzinie. Prosta bryła budynku oraz zastosowane rozwiązania konstrukcyjne i techniczne, zapewniają niskie koszty budowy i użytkowania. Znajdziemy tu: trzy, wygodne pokoje, dwie łazienki i wygodną otwartą przestrzeń dzienną z kominkiem w salonie i w jadalni. Wygodna kuchnia z przestronnym oknem narożnym nie tylko pomieści wszelkie konieczne sprzęty, ale zapewni także doskonały widok na ogród. Biała elewacja w połączeniu z ciepłym drewnem prezentuje się niezwykle przytulnie.

Z kolei projekt PJK Ka94 Sz CE (DOM GW2-21) to dom parterowy. Prostokątna bryła budynku została przykryta dwuspadowym dachem. Ciemna okładzina na elewacji podkreśla innowacyjny charakter projektu. Dom ten nawiązuje do stylistyki tzw. nowoczesnej stodoły. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Po lewej stronie od wejścia mieści się część dzienna. Znajdziemy w niej otwartą przestrzeń, łączącą: kuchnię, jadalnię i salon z wyjściem na taras. Obok wejścia ulokowaną toaletę, dedykowaną gościom. Dalej mieszczą się: trzy pokoje sypialniane oraz duża łazienka z wanną. Na szczególną uwagę zasługuje duży taras, który jest idealnym miejscem, w którym można wypocząć. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


maj 19, 2022
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty