Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów drewnianych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów drewnianych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów drewnianych to wyjątkowa kategoria budynków mieszkalnych, ciesząca się niesłabnącą popularnością. Dlaczego? Ponieważ domy te charakteryzują się specyficznym mikroklimatem, który pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Ponadto naturalne materiały są od jakiegoś czasu bardzo modne. Jeśli więc poszukujesz oryginalnego projektu domu dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt BD Olga szkielet drewniany CE (DOM BD1-42). To dom parterowy o prostej i nieskomplikowanej bryle, w kształcie prostokąta, która została przykryta dwuspadowym dachem. Biały tynk na elewacji idealnie komponuje się z drewnianymi detalami. Na szczególną uwagę zasługuje duży, zadaszony taras, który będzie doskonałym miejscem wypoczynku, niezależnie od pogody. Dobrze przemyślany układ wnętrz, sprawia, że dom jest niezwykle funkcjonalny. Po lewej stronie od wejścia mieści się część dzienna, składająca się z: otwartej kuchni ze spiżarnią, jadalni i salonu z wyjściem na taras. Naprzeciw wejścia zaś ulokowano toaletę, dedykowaną gościom, a obok niej znajduje się kotłownia. Po prawej stronie od wejścia przewidziano część nocną. To w niej znajdziemy trzy, przestronne sypialnie. Każda z nich posiada wyjście do ogrodu. Do części nocnej przynależy również łazienka z narożną kabiną prysznicową. 

Kolejnym, bardzo interesującym projektem drewnianego domu jest projekt TP Elsa drewniana CE (DOM TP2-51). To podobnie jak poprzednia propozycja, projekt domu parterowego. Dom ten spełni oczekiwania trzy-, a nawet czteroosobowej rodziny. Zbudowany na planie kwadratu, zapewnia niskie koszty realizacji projektu i późniejszej eksploatacji. TP Elsa drewniana CE wydziela dwie strefy: dzienną i nocną. Przestronna część dzienna to proste i klasyczne połączenie: salonu, jadalni i kuchni, zaś strefa nocna składa się z: dwóch sypialni i łazienki. Atutem projektu jest dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, które można przeznaczyć na pralnię lub spiżarnię. Dom posiada duży taras, umożliwiający spędzanie czasu na świeżym powietrzu, niezależnie od warunków pogodowych. Wejście do domu posiada zadaszenie, chroniące przed deszczem i słońcem. Połączenie drewna, okładziny klinkierowej oraz białego tynku na elewacji prezentuje się niezwykle efektownie. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


wrzesień 22, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów