Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów drewnianych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów drewnianych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów drewnianych to wyjątkowa kategoria budynków mieszkalnych, którą możemy podzielić na kolekcję domów szkieletowych oraz domy z bali. Domy te są niezwykle atrakcyjne pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym. Wśród nich wyróżniamy domy: piętrowe, parterowe oraz z poddaszem użytkowym. Jeśli więc szukasz idealnego projektu domu dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sprawdź i zainspiruj się!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji projektów domów drewnianych znalazł się projekt BD Olga 2 CE (DOM BD1-43). To dom parterowy, zbudowany w technologii szkieletu drewnianego. Dom ten jest doskonałą propozycją dla rodzin, mieszkających z małymi dziećmi lub z osobami starszymi, bowiem gwarantuje bezpieczeństwo, ze względu na brak dodatkowej kondygnacji. Prostokątna bryła budynku została pokryta dwuspadowym dachem. Popielata elewacja budynku pięknie komponuje się z białą stolarką okienno-drzwiową. Dzięki prostej konstrukcji dom ten jest szybki i łatwy w budowie. Na szczególną uwagę zasługuje duży, zadaszony taras, przylegający do budynku. To idealnie miejsce wypoczynku – zarówno w słoneczne popołudnia, jak i deszczowe wieczory. Dobrze przemyślany układ poszczególnych pomieszczeń, gwarantuje komfort w komunikacji. Wyraźny podział na dwie strefy: dzienną i nocną umożliwia spokojny sen, z dala od hałasów. Po lewej stronie od wejścia ulokowano część dzienną, składającą się z: kuchni ze spiżarnią, jadalni i salonu z bezpośrednim wyjściem na taras. Naprzeciwko wejścia zaprojektowano niewielką toaletę, dedykowaną gościom. Po prawej stronie od wejścia zaś mieści się część nocna. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie i dużą łazienkę z narożną wanną. 

Kolejnym, ciekawym projektem drewnianego domu jest projekt PJK Ka42 SZ CE (DOM GW1-51). To prosty i tani projekt domu, powstały w technologii szkieletowej. Dom ten posiada poddasze użytkowe. Prostokątna bryła budynku, przykryta dwuspadowym dachem, gwarantuje szybką realizację projektu. Biało-popielata elewacja w połączeniu z drewnianymi detalami prezentuje się niezwykle elegancko i efektownie. Na parterze zaplanowano część dzienną, składającą się z otwartej przestrzeni, łączącej: kuchnię ze spiżarnią, jadalnię i salon. Kondygnację tę uzupełnia łazienka z kabiną prysznicową. Projekt przewiduje także jednostanowiskowy garaż, którego przedłużeniem jest pomieszczenie gospodarcze, pełniące funkcję kotłowni. Na poddaszu natomiast mieści się część nocna, która składa się z: trzech, przestronnych sypialni i dużej łazienki z wanną i z prysznicem. Jedna z sypialni posiada własną garderobę. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


listopad 22, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów