Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów jednorodzinnych

Projekty domów jednorodzinnych

Projekty domów jednorodzinnych to bogata kolekcja budynków mieszkalnych, powstałych z myślą o cztero-, pięcio-, a nawet sześcioosobowej rodzinie. Ta rozbudowana kategoria, skupia małe, średnie i duże domy jednorodzinnie o zróżnicowanym programie użytkowym i funkcjonalnym oraz różnej stylistyce. Dzięki temu każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt PJK Ka110 CE (DOM GW2-09) to dom parterowy, posiadający poddasze użytkowe. Dom ten został przykryty dwuspadowym dachem. Posiada jednostanowiskowy garaż, przykryty płaskim dachem. Jasna elewacja budynku pięknie współgra z okładziną klinkierową oraz betonowymi detalami. Na parterze mieści się strefa dzienna, w skład której wchodzą: otwarta kuchnia, salon i jadalnia oraz dodatkowy pokój, który może być sypialnią gościnną bądź idealnym miejscem do pracy. Na tej samej kondygnacji zaprojektowano także niedużą łazienkę, a obok garażu pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze z kolei mieści się strefa nocna. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie, łazienkę, pralnię oraz dwie garderoby. 

Kolejnym, wyjątkowym projektem jednorodzinnego domu jest projekt DL Jaskółka 2 z garażem CE (DOM RK1-50). Dom ten został zaprojektowany dla potrzeb cztero- lub pięcioosobowej rodziny. Zwarta bryła budynku przykryta dwuspadowym dachem o drewnianej konstrukcji, gwarantuje niskie koszty realizacji projektu. Dodatkowo, w bryle budynku zaprojektowano jednostanowiskowy garaż. Proste i funkcjonalne wnętrze mieści w sobie strefę dzienną wraz z pokojem gościnnym na parterze oraz w pełni rozkładową strefę nocną na poddaszu. Przestronny, otwierający się na ogród, salon z jadalnią dopełniono częściowo zadaszonym tarasem, który doskonale sprawdzi się jako miejsce na letnie posiłki. Nad pomieszczeniem garażu znajduje się strych użytkowy, który można zaadaptować na dodatkowy pokój lub pomieszczenie rekreacyjne. Ponadczasowa architektura tego niewielkiego domu sprawi, że wpisze się on w niemal każdy krajobraz. Budynek ten stanowi połączenie tradycyjnej formy, współczesnej estetyki i nowoczesnych materiałów wykończeniowych, takich jak: drewniana i klinkierowa wykładzina oraz ceramiczna dachówka. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 3, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów