Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów jednorodzinnych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów jednorodzinnych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów jednorodzinnych to kolekcja projektów domów: parterowych, z poddaszem użytkowym, piętrowych, a także projekty willi i rezydencje. Domy te posiadają funkcjonalne i wygodne wnętrza, które zapewniają komfort ich użytkownikom. Jeśli więc szukasz idealnego projektu domu jednorodzinnego dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt HG-I22A CE (DOM AL1-95) to nasza absolutna nowość wśród projektów domów jednorodzinnych. Prosta bryła budynku została przykryta dwuspadowym dachem. Drewniana elewacja podkreśla innowacyjną stylistykę projektu. Dom został wyposażony w dwustanowiskowy garaż, którego przedłużenim jest kotłownia. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Na parterze mieści się część dzienna, składająca się z: kuchni ze spiżarnią, jadalni i salonu. Kondygnację tę uzupełniają: łazienka i pokój gościnny. Na poddaszu zaś ulokowano część nocną, w której mieszczą się: trzy sypialnie i duża łazienka. Jedna z sypialni posiada własną garderobę i łazienkę. Całość prezentuje się bardzo przytulnie. 

Natomiast projekt HG-C11A CE (DOM AL1-93) to dom przeznaczony dla cztero- lub pięcioosobowej rodziny. Nieskomplikowana bryła budynku została pokryta dwuspadowym dachem. Biała elewacja została uzupełniona o drewniane i betonowe detale. Dom ten posiada jednostanowiskowy garaż, którego przedłużeniem jest kotłownia. Na parterze, po lewej stronie od wejścia, mieści się część dzienna, która składa się z: kuchni ze spiżarnią, jadalni i salonu z kominkiem i z wyjściem na taras. Na tej samej kondygnacji ulokowano także: gabinet oraz łazienkę z kabiną prysznicową. Na poddaszu zaś znajduje się część nocna. To w niej znajdziemy: cztery sypialnie, łazienkę z narożną wanną i z narożną kabina prysznicową oraz ogólnodostępną garderobę. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


maj 12, 2022
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty