Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów jednorodzinnych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów jednorodzinnych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów jednorodzinnych to kategoria budynków mieszkalnych, która cieszy się niesłabnącą popularnością. Domy te są niezwykle funkcjonalne. Wydzielają bowiem dwie strefy: dzienną i nocną. W naszej kolekcji domów jednorodzinnych znajdą Państwo domy: parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym, energooszczędne, nowoczesne i klasyczne. Z pewnością każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą projektów domów jednorodzinnych, w której nie brak nowości projektowych. 

Jako pierwszy na liście naszych nowości projektowych znalazł się projekt Mój dom nad Potokiem CE (DOM BR7-59). Dom ten posiada poddasze użytkowe. Prosta bryła budynku, powstała na planie prostokąta i została przykryta dwuspadowym dachem. Jasną elewację budynku zdobi okładzina klinkierowa. Duże frontowe okna dodają całej bryle piękna, tworząc jeden z ładniejszych domów w kategorii domów o powierzchni około 110 metrów powierzchni użytkowej. Dom jest przeznaczony dla trzy-, a nawet sześcioosobowej rodziny. Zadaszone wejście do domu, ochroni domowników przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Na parterze ulokowano część dzienną, składającą się z: otwartej kuchni ze spiżarnią, jadalni i salonu z kominkiem. Obok wejścia zaprojektowano niedużą łazienkę z kabiną prysznicową. Kondygnację tę uzupełniają: dodatkowy pokój, ogólnodostępna garderoba oraz kotłownia. Na poddaszu natomiast mieści się część nocna, mieszcząca: trzy sypialnie, garderobę oraz łazienkę z wanną. Jedna z sypialni posiada własną łazienkę i garderobę. 

Kolejnym, wyjątkowym projektem domu jednorodzinnego jest projekt ARD Chrobotek 1 CE (DOM RD2-54). To średniej wielkości dom, który doskonale pomieści cztero-, a nawet sześcioosobową rodzinę. Oryginalna bryła budynku prezentuje się niezwykle efektownie. Biała elewacja w połączeniu z drewnem i betonem odpowiada współczesnym trendom architektonicznym. Budynek został pokryty dwuspadowym dachem bez okapów, co podkreśla innowacyjną stylistykę projektu. Na parterze przewidziano: otwartą kuchnię ze spiżarnią, jadalnię i salon z wyjściem na taras. Kondygnację tę uzupełniają: dodatkowy pokój, łazienka oraz kotłownia. Na poddaszu zaś ulokowano: trzy sypialnie, ogólnodostępną garderobę, łazienkę oraz pralnię. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


październik 28, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty