Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów jednorodzinnych. Nowości!

Projekty domów jednorodzinnych. Nowości!

W bogatej kolekcji naszych projektów znalazło się kilka nowości gotowych projektów domów jednorodzinnych. Domy te charakteryzują się prostą konstrukcją i bryłą budynku oraz dwuspadowym dachem, który pozwala na łatwe wykorzystanie poddasza w celach użytkowych. Sprawdź nasze nowości i zainspiruj się!

Pierwszy na liście naszych nowości pojawił się projekt PWD BW-56 CE (DOM PW2-99). To dom jednorodzinny wolnostojący, parterowy, z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym, dobudowanym do ściany bocznej budynku. Wielkość mieszkania odpowiada potrzebom rodziny cztero- bądź pięcioosobowej. Na parterze mieści się strefa dzienna, która składa się z otwartej kuchni, salonu i jadalni oraz niewielkiej łazienki i gabinetu. Dodatkowo na parterze mieści się pomieszczenie techniczne, a z tyłu garażu znajduje się niewielki składzik. Taras ogrodowy w części tylnej budynku częściowo przykryty jest płaską płytą żelbetową. Na piętrze natomiast przewidziano cztery sypialnie. Dwie z nich mają bezpośrednie wyjście na balkon. W części sypialnianej znajduje się także duża łazienka z wanną. 

 

Innym atrakcyjnym projektem domu jednorodzinnego jest projekt PWD BW-32 wariant 4 CE (DOM PW2-80). Propozycja tego projektu zdecydowanie różni się od poprzedniego. To dom parterowy z poddaszem mieszkalnym oraz pełnym podpiwniczeniem. Na parterze budynku zaprojektowano strefę dzienną, która składa się z pokoju dziennego, gabinetu, kuchni z jadalnią oraz małej garderoby. Na parterze mieści się strefa nocna, składająca się z trzech sypialni. Jedna z nich ma bezpośrednie przejście do dużej łazienki z wanną. Warto dodać, że w podpiwniczeniu przewidziano jednostanowiskowy garaż, kotłownię, skład opału oraz pomieszczenie gospodarcze. Biała elewacja z elementami kamiennymi prezentuje się niezwykle elegancko, a w połączeniu z ciemną dachówką wygląda wyjątkowo.  

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 8, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty