Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów jednorodzinnych, pokryte dwuspadowym dachem

Projekty domów jednorodzinnych, pokryte dwuspadowym dachem

Projekty domów jednorodzinnych, pokryte dwuspadowym dachem to bardzo rozbudowana kolekcja budynków mieszkalnych, dedykowanych jednej rodzinie. Prosty w konstrukcji dach dwuspadowy gwarantuje niskie koszty realizacji projektu. W naszej ofercie gotowych projektów domów jednorodzinnych, pokrytych dwuspadowym dachem, pojawiło się kilka, atrakcyjnych nowości. Zachęcamy do zapoznania się z kolekcją!

Projekt KR ETIUDA 2G CE (DOM KR6-55) to nowoczesny dom z poddaszem użytkowym, przykryty dwuspadowym dachem. Dom ten posiada wygodny, dwustanowiskowy garaż. Niebanalnie rozplanowana strefa dzienna z pokojem kominkowym, oddzielonym od salonu drzwiami przesuwnymi to niewątpliwie atut projektu. Poddasze mieści w sobie: trzy sypialnie, dużą łazienkę i garderobę. Z zewnątrz dom ozdabia funkcjonalna i nowoczesna w formie pergola, osłaniająca od słońca taras od strony ogrodowej. Kolorystyka elewacji jest stonowana: szary i biały tynk koresponduje z na wskroś współczesnym charakterem domu. Charakterystycznym elementem budynku jest lukarna, która doświetla poddasze naturalnym światłem.

Kolejnym, ciekawym projektem domu jednorodzinnego, pokrytego dwuspadowym dachem jest projekt KR FORMAT CE (DOM KR6-56). Dom ten, podobnie jak poprzednia propozycja, posiada lukarnę, pokrytą drewnianą okładziną. Umieszczone w niej duże okno do podłogi doskonale doświetla jedną z sypialni. Co ciekawe, taka sama lukarna z dużym oknem zaprojektowana jest też od strony ogrodu. Na parterze mieści się jednoprzestrzenna strefa dzienna, łącząca: kuchnię ze spiżarnią, jadalnię i salon. Na tej samej kondygnacji mieści się również dodatkowy pokój, który może być idealnym miejscem do pracy lub sypialnią dla gości. Niewielka łazienka została ulokowana naprzeciwko schodów. Projekt przewiduje także jednostanowiskowy garaż oraz dwa pomieszczenia gospodarcze. Na poddaszu znajduje się strefa nocna. To w niej znajdziemy: cztery sypialnie i łazienkę z narożną wanną. Warto dodać, że dwie z sypialni mają własne garderoby. Jasna elewacja budynku pięknie kontrastuje z ciemną dachówką. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Sierpień 24, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów