Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów na wąską działkę

Projekty domów na wąską działkę

Niestandardowy wymiar działki może być nie lada wyzwaniem dla Inwestorów. Ciekawe i nowoczesne rozwiązania, pozwalają jednak funkcjonalnie wykorzystać przestrzeń, którą dysponujemy. Jeśli poszukujesz idealnego projektu domu na wąską działkę dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Projekty domów w naszej ofercie są dopasowane do b. wąskich działek, w celu ich wyszukania warto skorzystać z wyszukiwarki prostej lub zaawansowanej.

Jako pierwszy na liście naszych propozycji, pojawił się projekt ARC Nowalia z garażem CE (DOM OG3-71). Dom ten został zaprojektowany na planie kwadratu. Wysunięty nieco do przodu garaż, podkreśla kształt bryły, sprawiając, się prezentuje się ona bardzo oryginalnie. Prosta forma budynku, przykryta dwuspadowym dachem, gwarantuje niskie koszty realizacji projektu i jego późniejszej eksploatacji. To dom wolnostojący, z poddaszem użytkowym. Funkcjonalne wnętrze zostało podzielone na dwie strefy: dzienną i nocną. Na parterze mieści się część dzienna, składająca się z: salonu z przytulnym kominkiem, jadalni i otwartej kuchni ze spiżarnią. Na tej samej kondygnacji ulokowano także: sypialnię z łazienką, wiatrołap, hol z garderobą, toaletę, kotłownię  oraz jednostanowiskowy garaż. Na poddaszu zaś mieści się część nocna, dedykowana domownikom. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie i przestronną łazienkę z narożną wanną. Jasna elewacja budynku, połączona z popielatym odcieniem okładziny i drewnianymi detalami, prezentuje się bardzo elegancko, a zarazem nowocześnie. Innowacyjny charakter projektu podkreślają liczne przeszklenia oraz francuskie balkony.  

Kolejnym, atrakcyjnym projektem domu na wąską działkę, dostępnym w naszej ofercie, jest projekt DL Jaskółka 4 z garażem CE (DOM RK1-53).To podobnie, jak poprzednia propozycja, projekt domu z poddaszem użytkowym. Dom ten dedykowany jest cztero- lub pięcioosobowej rodzinie. Jasna elewacja budynku pięknie komponuje się z drewnianymi elementami, które ocieplają wizerunek projektu. Popielata stolarka okienno-drzwiowa idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy architektoniczne. Dom ten posiada przestronne pomieszczenia, które gwarantują wygodę domownikom. Liczne przeszklenia doświetlają naturalnym światłem wnętrze. Zwarta bryła budynku, przykryta dwuspadowym dachem, wydziela dwie strefy. W części dziennej, znajdującej się na parterze, przewidziano: salon, jadalnię, otwartą kuchnię ze spiżarnią i łazienkę z kabiną prysznicową. Dodatkowy pokój, zaprojektowany na parterze, doskonale sprawdzi się jako gabinet bądź sypialnia dla gości. Przedłużeniem jednostanowiskowego garażu jest kotłownia. Na poddaszu zaś znajduje się część nocna, która składa się z: trzech sypialni, dużej łazienki oraz strachu, który można zaadaptować na dodatkowe pokoje. 

Sprawdź nasze projekty domów i zbuduj swój wymarzony dom.

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


styczeń 22, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty