Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów na wąską działkę, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów na wąską działkę, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów na wąską działkę to szczególna kategoria budynków mieszkalnych w naszej ofercie. Dlaczego? Ponieważ wielu inwestorów posiada trudną w zabudowie działkę budowlaną. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, stworzyliśmy ciekawy zbiór budynków, które idealnie wkomponują się w wąską działkę. Jeśli więc poszukujesz idealnego projektu domu dla siebie i dla swojej rodziny na wąską działkę, zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem projektów!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt HP William F CE (DOM HP1-99). To niewielki dom jednorodzinny, dedykowany czteroosobowej rodzinie. Dom ten posiada prostą bryłę, w kształcie kwadratu, przykrytą dwuspadowym dachem. Jasna elewacja budynku pięknie komponuje się z drewnianymi detalami. Dom posiada poddasze użytkowe. Na parterze ulokowano część dzienną, składającą się z: wiatrołapu, kuchni, salonu, jadalni, łazienki, pralni, gabinetu i kotłowni. Na poddaszu zaś ulokowano część nocną, która złożona jest z: trzech sypialni i przestronnej łazienki z narożną wanną. 

Kolejnym, bardzo interesującym projektem domu na wąską działkę jest projekt SPB ECO 29 (segment) CE (DOM SB1-30). To dom energooszczędny, powstały na bryle prostokąta i przykryty dwuspadowym dachem bez okapów. Jasna elewacja budynku została wzbogacona o okładzinę klinkierową, która podkreśla nowoczesną stylistykę projektu. Jednostanowiskowy garaż wkomponowany w bryłę budynku, idealnie wpisuje się w koncepcję energooszczędnego budownictwa. Otwarta przestrzeń na parterze pozwala na swobodną aranżację wnętrza. Dodatkowym atutem projektu jest zadaszony taras. Na piętrze zaś znajdują się: trzy sypialnie. Jedna z nich posiada własną łazienkę. Kondygnację tę uzupełniają: ogólnodostępna łazienka oraz garderoba, dostępna z korytarza. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


sierpień 24, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów