Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów na wąską działkę

Projekty domów na wąską działkę

Wąskie działki stają się coraz bardziej popularne, ze względu na korzystne lokalizacje. Z myślą o wąskich działkach powstała kategoria domów na wąską działkę. Z pewnością każdy z Państwa znajdzie projekt dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt SPB ECO 29 (segment) CE (DOM SB1-30) to nowoczesny dom, o prostej bryle w kształcie prostokąta. Swym designem nawiązuje do architektury tzw. nowoczesnej stodoły. Pokryty dwuspadowym dachem, gwarantuje niskie koszty budowy. Co ciekawe, jednostanowiskowy garaż w bryle budynku wpisuje się w koncepcję energooszczędnego budownictwa. Otwarta przestrzeń na parterze domu, daje szerokie możliwości aranżacyjne. Liczne przeszklenia w strefie dziennej, ulokowanej na parterze, doświetlają pomieszczenia. Na szczególną uwagę zasługuje zadaszony taras, który jest przedłużeniem salonu. Na piętrze zaprojektowano strefę nocną. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie, łazienkę i garderobę. Warto dodać, że największa z sypialni ma osobną garderobę. Jasna elewacja budynku została wzbogacona o okładzinę klinkierową. Francuskie balkony natomiast podkreślają innowacyjny charakter projektu. 

Z kolei projekt KR PANORAMA 2 CE (DOM KR5-27) to nowoczesny dom jednorodzinny, przykryty dwuspadowym dachem, z wykuszem od strony ogrodu, ponad którym zaprojektowano taras. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Na parterze znajduje się strefa dzienna, w skład której wchodzą: otwarta kuchnia z wyspą i ze spiżarnią, jadalnia, salon i toaleta. Warto dodać, że na tej samej kondygnacji przewidziano dodatkowy pokój oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze natomiast znajduje się strefa nocna, dedykowana gospodarzom. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie oraz łazienkę z narożną wanną i kabiną prysznicową. Co ciekawe, jedna z sypialni posiada własną garderobę. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 6, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty