Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów, nowości w naszej ofercie!

W naszych bogatym katalogu projektów domów, pojawiło się kilka, bardzo ciekawych nowości projektowych. Wśród nich znajdą Państwo domy: parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrowe, klasyczne i nowoczesne oraz domy energooszczędne. Z pewnością każdy z Państwa wybierze coś dla siebie. Domy te są dopasowane do potrzeb Inwestorów. Zostały opracowane ze szczególnym uwzględnieniem aktualnych warunków technicznych (WT) i przepisów dotyczących budowy domu. Sprawdź naszą ofertę nowości projektowych i zainspiruj się!

Jako pierwszych na liście naszych nowości projektowych znalazł się projekt ARN Tofi 4 CE (DOM RS2-45). To dom zbudowany na planie prostokąta i przykryty dwuspadowym dachem. Dodatkowe elementy architektoniczne, takie jak: wykusz czy efektowne wejście z zadaszonym lukarną balkonem, urozmaicają bryłę budynku. To, co wyróżnia ten projekt to wyjątkowa elewacja. Kombinacja materiału w stylu piaskowca z kolorowymi akcentami sprawia, że dom nabiera niepowtarzalnego charakteru, a także elegancji. Pokrycie dachu, grafitową dachówką nadaje budynkowi współczesnego wyglądu. Dom sprawia wrażenie ciepłego, eleganckiego i nowoczesnego, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Na szczególną uwagę zasługuje zadaszony taras, który w ciepłe dni będzie głównym miejscem spotkań z rodziną i z przyjaciółmi. Projekt posiada bardzo funkcjonalne wnętrze, podzielone na dwie strefy: dzienną i nocną. W części dziennej, ulokowanej na parterze, mieszczą się: otwarta kuchnia, przestronny pokój dzienny, łączący jadalnię i salon z klimatycznym kominkiem, łazienka z kabiną prysznicową, dodatkowy pokój oraz pomieszczenie gospodarcze, z osobnym wyjściem do ogrodu. Na poddaszu zaś przewidziano strefę nocną, dedykowaną domownikom. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie, ogólnodostępną garderobę oraz dużą łazienkę, podzieloną na salon kąpielowy z narożną wanną oraz pralnię. Jedna z sypialni posiada własną garderobę. 

Kolejnym, bardzo oryginalnym i nowoczesnym projektem domu, znajdującym się w katalogu naszych nowości projektowych, jest projekt TP Kiri 2 CE (DOM TP2-91). Dom ten został zbudowany na planie prostokąta. Przykryto go dwuspadowym dachem bez okapów. To dom parterowy z użytkowym poddaszem, którego stylistyka nawiązuje do tzw. modernistycznej stodoły. Niebanalna elewacja budynku, pokryta ciemną okładziną klinkierową prezentuje się niezwykle efektownie. Wizerunek projektu ociepla drewno, którym wyłożono strefę wejściową domu. TP Kiri 2 CE posiada wygodny, dwustanowiskowy garaż, którego przedłużeniem jest kotłownia. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Na parterze mieści się część dzienna, która składa się z: otwartego pokoju dziennego, łączącego kuchnię, jadalnię i salon. Ciekawym elementem strefy dziennej jest wyspa kuchenna, która jest tzw. sercem domu. Kondygnację tę uzupełniają: niewielka łazienka oraz dodatkowy pokój. Na poddaszu zaś ulokowano część nocną. Znajdziemy w niej: trzy sypialnie, dużą łazienkę z kabiną prysznicową i wanną oraz ogólnodostępną garderobę. Największa z sypialni posiada: własną łazienkę oraz garderobę. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 6, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty