Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów jednorodzinnych, dostępne w naszej ofercie, to domy, które zostały opracowane ze szczególnym uwzględnieniem aktualnych warunków technicznych (WT) i przepisów, dotyczących budowy domu. Budynki te odpowiadają aktualnym trendom architektonicznym i aranżacyjnym. Oferta projektów, dostępna w naszym katalogu, jest stale powiększana o nowe i lepiej dopasowane do potrzeb naszych klientów domy. Jeśli więc poszukujesz idealnego projektu domu dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszą kolekcją!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt CPT HomeKONCEPT-New House 706 CE (DOM CP5-36). To bardzo nowoczesny dom, który pomieści pięcio-, a nawet sześcioosobową rodzinę. Oryginalna bryła budynku przykuwa uwagę. Naturalne elementy wykończeniowe w postaci drewna na elewacji pięknie komponują się z białym tynkiem. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem i podkreślają innowacyjną stylistykę budynku. Na parterze mieści się część dzienna, która składa się z: wiatrołapu, garderoby, kuchni ze spiżarnią, jadalni, salonu, gabinetu, łazienki, kotłowni i pomieszczenia gospodarczego. Kondygnację tę uzupełnia wygodny, dwustanowiskowy garaż. Na poddaszu zaś ulokowano część nocną, w której znajdziemy: cztery sypialnie, dużą łazienkę z wanną oraz pralnię. Każda sypialnia ma własną garderobę. Jedna z nich ma osobną łazienkę. Na szczególną uwagę zasługuje przestronny taras, który dostępny jest prawie z każdej sypialni. 

Kolejnym, bardzo interesującym projektem domu, dostępnym w naszej ofercie, jest projekt APP Domidea 97 CE (DOM PO1-97). To podobnie jak poprzednia propozycja, innowacyjny dom jednorodzinny, o niebanalnej bryle. Drewniane i betonowe detale na elewacji pięknie podkreślają stylistykę projektu. Dom przykryto dwuspadowym dachem. Projekt posiada dwustanowiskowy garaż. Na parterze mieści się część dzienna, która składa się z: otwartej kuchni z jadalnią i ze spiżarnią oraz salonu z przytulnym kominkiem. Na parterze ulokowano także: łazienkę z kabiną prysznicową, gabinet oraz kotłownię. Na poddaszu zaś mieści się część dedykowana wyłącznie domownikom, która składa się z: trzech sypialni i łazienki. Jedna z sypialni ma własną garderobę. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


wrzesień 12, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty