Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów dostępne w naszej ofercie są stale powiększane o nowe, lepiej dopasowane do potrzeb Klientów domy jednorodzinne. Budynki te odpowiadają współczesnym trendom architektonicznym. Jeśli więc szukasz ciekawego projektu domu dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt DZW Modrzewiowy 1 CE (DOM DW2-52). To dom w zabudowie bliźniaczej, posiadający jednostanowiskowy garaż. Prosta forma bryły zyskała ciekawy wygląd, dzięki starannie dopracowanej kompozycji materiałów wykończeniowych, takich jak: drewno czy beton, i detali architektonicznych. Dom przykryto dwuspadowym dachem bez okapów. Projekt swą stylistyką nawiązuje do tzw. nowoczesnej stodoły. Strefa dzienna to otwarta przestrzeń, w której mieści się: otwarta kuchnia z wyspą oraz salon z wyjściem na piękny ogród. Obok wejścia ulokowano niedużą toaletę, przeznaczoną dla gości. Na poddaszu zaś zaprojektowano strefę nocną, która składa się z: czterech sypialni i przestronnej łazienki z wanną. 

Kolejnym, wyjątkowym projektem domu, który znalazł się w kategorii naszych nowości projektowych jest projekt ED E-277 CE (DOM ED2-82). Dom powstał na planie kwadratu. Został przykryty dwuspadowym dachem. Posiada dwustanowiskowy garaż. Projekt przeznaczony jest dla rodziny 2+2. Wyraźne oddzielenie strefy rodziców od strefy dzieci, zapewnia komfort i wygodę jego użytkownikom. Sypialnia główna umieszczona jest na parterze. Posiada dostęp do własnej łazienki i garderoby oraz wyjście na taras. Bliźniacze sypialnie dziecięce usytuowane są na poddaszu, po drugiej stronie domu. Na poddaszu mieści się także: pralnia, łazienka i niewielka garderoba. Z poddasza można przejść do strychu nad garażem. Poziom jego podłogi jest obniżony o dwa stopnie. Pomieszczenie może także zostać zaadaptowane na dodatkowy pokój. Strefa dzienna, znajdująca się na parterze, składa się z: otwartej kuchni, jadalni i salonu. Obok kuchni przewidziano spiżarnię. Z salonu można wyjść bezpośrednio na duży taras. Jasna elewacja budynku pięknie komponuje się z okładziną klinkierową oraz drewnianymi detalami. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


grudzień 1, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów