Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów, nowości w naszej ofercie!

Wybór projektu domu jest niezwykle ważny, bowiem jest to pierwszy krok do zrealizowania marzenia o własnym domu. W naszej kolekcji projektów domów, znajdą Państwo bardzo interesujące i ciekawe budynki mieszkalne. Ich niezwykła funkcjonalność i ciekawy design wyróżniają się na tle innych propozycji projektów budowlanych. Jeśli więc poszukujesz niebanalnego projektu domu dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt ARN Perfetto CE (DOM RS2-54) to niezwykle efektowny i nowoczesny dom jednorodzinny, dedykowany cztero-, a nawet sześcioosobowej rodzinie. Prosta bryła budynku została pokryta dwuspadowym dachem. Biała elewacja w połączeniu z drewnem i betonem prezentuje się niezwykle innowacyjne. Zadaszona strefa wejściowa do domu, chroni domowników przed deszczem i śniegiem. Bardzo wygodny, dwustanowiskowy garaż doskonale pomieści nie tylko samochody, ale również sprzęt ogrodniczy. Zadaszony taras, znajdujący się z tyłu budynku, to idealne miejsce na odpoczynek. Na parterze ulokowano część dzienną, składającą się z: kuchni z wyspą, jadalni i salonu z kominkiem. Oprócz tego parter posiada także: niedużą łazienkę z kabiną prysznicową, gabinet i kotłownię, która jest przedłużeniem dwustanowiskowego garażu. Na poddaszu zaś mieści się część nocna, złożona z: trzech sypialni, ogólnodostępnej garderoby, przestronnej łazienki z narożną wanną oraz pralni. Jedna z sypialni posiada własną garderobę. 

Kolejnym, wyjątkowym projektem, znajdującym się w kolekcji naszych nowości jest projekt ARX D316A – WT2021 CE (DOM RX5-48). Dom ten został zbudowany na planie prostokąta i pokryto go dwuspadowym dachem. Biała elewacja w połączeniu z drewnianymi detalami i drewnianą stolarką okienno-drzwiową podkreślają oryginalny i ciepły charakter projektu. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Na parterze, po prawej stronie od wejścia, ulokowano część dzienną, składającą się z: otwartej kuchni, jadalni i salonu. Obok wejścia mieści się pomieszczenie gospodarcze. Po lewej stronie od wejścia zaś przewidziano: dwie sypialnie i łazienkę z wanną. Poddasze to strefa prywatna, dedykowana wyłącznie domownikom. Znaleźć w niej można: dwie sypialnie i łazienkę. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


styczeń 4, 2022
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów