Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów o klasycznych bryłach

Projekty domów o klasycznych bryłach

Domy o klasycznych bryłach skierowane są do osób, którym bliski jest ponadczasowy wygląd i zamiłowanie do tradycji. W naszej ofercie znajdziesz projekty domów o klasycznej formie architektonicznej. Forma ta wpisze się w każdy krajobraz, tworząc jednocześnie sielski i przytulny klimat.

Projekt ED E-244 A CE (DOM ED2-38) to nieduży dom z czterospadowym dachem. Warto zaznaczyć, iż mimo niewielkich rozmiarów projektu, w domu mieszczą się trzy sypialnie oraz dodatkowe i funkcjonalne pomieszczenia, takie jak: garderoba, pralnia oraz spiżarnia, znajdująca się obok oddzielonej od salonu kuchni. Projekt mieści w sobie także dwie łazienki. Jedna z nich wyposażona jest w prysznic, druga natomiast ma wannę. Gospodarze mają także możliwość zaaranżowania poddasza. Wystarczy, że w miejsce garderoby umieści się schody. Dodatkowe pomieszczenia na poddaszu mogą być miejscem relaksu i odpoczynku po pracy.

Inny projekt warty polecenia to DA 103-1A CE (DOM DS5-18). Dom ten jest większy od poprzedniego. Strefa dzienna składa się z przestronnego salonu, połączonego z jadalnią oraz osobną kuchnią. Obok kuchni mieści się spiżarnia, gdzie w łatwy sposób można przechować produkty spożywcze. Dwie łazienki i cztery osobne pokoje to dodatkowe pomieszczenia strefy dziennej. Dostęp do jednostanowiskowego garażu z holu jest niezwykłym atutem projektu. W garażu mieści się także kotłownia, z wyjściem na ogród. Atrakcyjnym elementem domu jest antresola. To dzięki niej przestrzeń w domu zyskuje niepowtarzalny klimat, a także dodatkowe miejsce do aranżacji. To właśnie tam zaadaptować można biblioteczkę bądź miejsce do pracy.

Z kolei projekt DA 103 B-T CE (DOM DS5-17) stworzony został z myślą o cztero- bądź pięcioosobowej rodzinie. W holu mieści się duża szafa, gdzie będzie można przechowywać rzeczy. Dalej przechodzimy do salonu, który jest połączony z jadalnią. Obok mieści się kuchnia ze spiżarnią. Strefa dzienna mieści także dwie łazienki i cztery dodatkowe pokoje. Projekt posiada jednostanowiskowy garaż oraz kotłownię z wyjściem na ogród. Przestronny strych można zaadaptować na dodatkowe pokoje. Dużym atutem tego projektu jest także dodatkowy projekt ogrzewania kominkiem z płaszczem wodnym.

Klasyczną bryłę posiada także projekt ARP Tryton 4 CE (DOM AP2-41). Przeznaczony jest dla cztero- bądź pięcioosobowej rodziny. Niezwykle funkcjonalny układ wnętrza, pozwala poczuć się komfortowo. Umiejscowiony centralnie w salonie kominek, sprawia, że pomieszczenie to ma przytulny klimat. Otwarta i nowoczesna kuchnia mieści obok praktyczną spiżarnię. Dom zawiera także trzy dodatkowe pokoje, dużą łazienkę, osobną toaletę i pralnię, z której można przejść bezpośrednio do garażu. Zaprojektowane dwa rodzaje ogrzewania: gazowe lub paliwo stałe są udogodnieniem dla gospodarza, gdyż sam będzie mógł zdecydować, które wybierze. Oprócz tego zaprojektowano także wentylację grawitacyjną oraz wentylację mechaniczną z rekuperacją. Również do wyboru przez użytkownika. Ważnym aspektem jest także to, że dom ten został zaprojektowany z dbałością o środowisko naturalne. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 10, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty