Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów parterowych. Nowości projektowe!

Projekty domów parterowych. Nowości projektowe!

Decydując się na projekt domu parterowego, należy być świadomym, że wymaga on większej powierzchni działki pod zabudowę. Domy te, mieszczące wszystkie pomieszczenia na jednej kondygnacji, są idealnym rozwiązaniem dla osób posiadających małe dzieci bądź opiekujących się osobą straszą. Gwarantują bowiem bezpieczeństwo i komfort użytkowania. W kolekcji gotowych projektów domów parterowych pojawiło się kilka, atrakcyjnych nowości. Sprawdź więc naszą ofertę i zainspiruj się!

Wśród nowości projektowych pojawił się także projekt PJK Ka105 CE (DOM GW2-12). To nowoczesny, jednokondygnacyjny dom, posiadający przestronny, dwustanowiskowy garaż. Innowacyjne elementy architektoniczne, takie jak: przeszklenia, narożna okno w kuchni czy nowoczesne materiały wykończeniowe na elewacji, sprawiają, że dom ten wpisuje się we współczesne trendy. Po lewej stronie od wejścia mieści się strefa dzienna, składająca się z: otwartej kuchni ze spiżarnią, jadalni i salonu, z którego można przejść bezpośrednio na taras. Naprzeciw wejścia ulokowano niewielką toaletę, dedykowaną gościom. Po prawej stronie od wejścia mieści się natomiast strefa nocna, przeznaczona dla domowników. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie i łazienkę. Całość uzupełnia wcześniej wspomniany garaż oraz pomieszczenie gospodarcze. 

Na liście naszych nowości projektowy mamy przygotowany również projekt PJK Ka108 CE (DOM GW2-08). To przestronny dom parterowy, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej pięcio- lub sześcioosobowej rodziny. Jasna elewacja budynku wzbogacona została o drewniane i betonowe elementy. Podobnie, jak w poprzednim projekcie, po lewej stronie od wejścia mieści się strefa dzienna, a po prawej strefa nocna. Cześć nocna jest tu jednak bardziej przestronna. Mieści w sobie: cztery sypialnie, łazienkę i pralnię. Największa z sypialni posiada osobną garderobę i łazienkę. Dwustanowiskowy garaż ulokowano pośrodku budynku. Obok garażu znajduje się pomieszczenie gospodarcze z osobnym wyjściem na zewnątrz. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 3, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty