Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów parterowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów parterowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów parterowych to bardzo atrakcyjna kategoria budynków mieszkalnych, dedykowana w szczególności rodzinom z małymi dziećmi bądź rodzinom, które mieszają ze starszymi osobami. Domy parterowe nie posiadają dodatkowej kondygnacji, dzięki czemu gwarantują bezpieczeństwo podczas przemieszczania się po wnętrzu. Jeśli szukasz idealnego domu parterowego dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z kolekcją domów parterowych. Wśród nich znajdziesz sporo nowości projektowych. 

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt ED E-269a CE (DOM ED2-74). To dom powstały na planie kwadratu. Został przykryty czterospadowym dachem, który prezentuje się niezwykle efektownie. Elewacja budynku łączy w sobie: biały tynk oraz okładzinę klinkierową. Drewniana stolarka okienno-drzwiowa idealnie ociepla wizerunek projektu. ED E-269a CE został podzielony na dwie, funkcjonalne strefy: dzienną i nocną. Część dzienna, ulokowana po prawej stronie od wejścia, mieści w sobie: otwartą kuchnię z wyspą, jadalnię oraz salon, którego przedłużeniem jest taras.  Naprzeciwko kuchni zaprojektowano praktyczną spiżarnię. Obok wiatrołapu znajduje się pomieszczenie gospodarcze. Po lewej stronie od wejścia przewidziano część nocną. To w niej znajdziemy: trzy, przestronne sypialnie, garderobę, dużą łazienkę z wanną i z kabiną prysznicową oraz pralnię. Jedna z sypialni posiada własną łazienkę oraz garderobę. 

Kolejnym, bardzo ciekawym projektem domu parterowego jest projekt TP Atos 2 CE (DOM TP2-94). To bardzo nowoczesny dom parterowy, pokryty płaskim dachem. Oryginalna bryła budynku przykuwa uwagę. Dom ten z pewnością spodoba się miłośnikom minimalizmu we współczesnym wydaniu. Surowe białe elewacje zostały wzbogacone subtelnym detalem. Projekt TP Atos 2 CE zapewni komfort i wygodę pięcioosobowej rodzinie. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewni swobodę przemieszczania się. Przestronną część dzienną tworzy głównie salon połączony z jadalnią i z wyjściem na taras. Część nocna zaś przewiduje: cztery, duże sypialnie i łazienkę. Główna sypialnia posiada własną garderobę oraz łazienkę. Architekci zaprojektowali także bogatą strefę gospodarczą, w skład której wchodzą: pralnia oraz przestronna kotłownia, dostępna z garażu. Prosta elewacja oraz bryła budynku odpowiadają współczesnym trendom architektonicznym. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


lipiec 30, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty