Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów parterowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów parterowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów parterowych to domy jednopiętrowe, wyróżniające się niezwykłą funkcjonalnością. Zapewniają one  swobodę i komfort w komunikacji pomiędzy domownikami. Pięknie prezentują się na dużych i rozłożystych działkach. W naszej kolekcji projektów domów parterowych pojawiło się kilka, bardzo interesujących nowości projektowych. Jeśli więc poszukujesz ciekawego projektu domu jednopiętrowego dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji domów parterowych pojawił się projekt HP SMART B CE (DOM HP1-92). To dom liczący około 104 m2 powierzchni użytkowej. Prosta bryła budynku w kształcie prostokąta, została pokryta dwuspadowym dachem. Jasna elewacja budynku pięknie komponuje się z okładziną klinkierową oraz ciemną dachówką. Projekt przewiduje jednostanowiskowy garaż, którego przedłużeniem jest kotłownia. Po lewej stronie od wejścia mieści się część dzienna, składająca się z: otwartej kuchni ze spiżarnią, jadalni i salonu z wyjściem na taras. W centralnej części domu ulokowano łazienkę z kabiną prysznicową. Po prawej stronie od wejścia zaś mieści się część nocna, złożona z czterech sypialni. Jedna z nich posiada własną łazienkę oraz garderobę. 

Wśród projektów domów parterowych w kolekcji naszych nowości pojawił się także projekt ZA Dom w Luizjanie 3 CE (DOM ZA1-69). Podobnie jak poprzednia propozycja, dom ten powstał na planie prostokąta i został przykryty dwuspadowym dachem. Klasyczna biel elewacji idealnie komponuje się z drewnianymi detalami, które ocieplają wizerunek projektu. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Po lewej stronie od wejścia ulokowano część dzienną, składającą się z: otwartej kuchni ze spiżarnią, jadalni i salonu z klimatycznym kominkiem i bezpośrednim wyjściem na zadaszony taras. Naprzeciwko wejścia zaś mieści się kotłownia z wyjściem do ogrodu. Obok niej przewidziano łazienkę dla gości. Po prawej stronie od wejścia natomiast zaprojektowano część nocną. To w niej znajdziemy: trzy, przestronne sypialnie i łazienkę z wanną. 

Z największą ofertą projektów domów parterowych na rynku możesz zapoznać się na naszej stronie.

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


sierpień 28, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty