Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów parterowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów parterowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów parterowych to bardzo popularna kategoria budynków mieszkalnych. Domy te zapewniają komfort i bezpieczeństwo ze względu na brak dodatkowej kondygnacji. Projekty domów parterowych są niezwykle funkcjonalne. Wydzielają bowiem dwie strefy: dzienną i nocną, dzięki czemu komunikacja między domownikami jest wygodna i komfortowa. To budynki bardzo rozłożyste i tym samym reprezentacyjne. Jeśli więc poszukujesz idealnego projektu domu parterowego dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której nie brak nowości projektowych!

Projekt Dom przy Bukowej 14 CE (DOM EB6-24) to propozycja niewielkiego domu parterowego, wykorzystującego energooszczędne rozwiązania. Jasna elewacja budynku pięknie komponuje się z drewnianymi i kamiennymi detalami oraz ciemną stolarką okienno-drzwiową. Strefa wejściowa domu jest zadaszona, co gwarantuje ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Układ funkcjonalny wnętrza przewiduje otwartą, słoneczną część dzienną, która mieści w sobie: salon oraz kuchnię. Doskonale doświetlona z trzech stron przestrzeń posiada przesuwne drzwi tarasowe, prowadzące do ogrodu. Centralnie ulokowany kominek tworzy przytulny klimat we wnętrzu, szczególnie w jesienno-zimowe wieczory. Naprzeciwko strefy dziennej zaprojektowano część nocną, złożoną z: trzech sypialni i łazienki z wanną i z prysznicem. Całość uzupełniają: niewielka toaleta i kotłownia, posiadająca wyjście do ogrodu. Warto dodać, że dom posiada pojemny strych, dostępny poprzez opuszczane schody.

Kolejnym, bardzo wyjątkowym projektem domu parterowego, dostępnym w naszej ofercie, jest projekt HG-H7G CE (DOM AL1-89). To dom dedykowany czteroosobowej rodzinie. Projekt posiada dwustanowiskowy garaż. Naturalne materiały na elewacji prezentują się niezwykle subtelnie. Projekt ten, podobnie jak poprzednia propozycja, posiada zadaszoną strefę wejściową. Po prawej stronie od wejścia mieści się część dzienna, składająca się z jednoprzestrzennego pokoju dziennego, łączącego: kuchnię ze spiżarnią, jadalnię i salon, z którego można przejść bezpośrednio do ogrodu. Obok wejścia mieści się nieduża toaleta, przeznaczona dla gości. Po lewej stronie od wejścia natomiast ulokowano część nocną. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie, łazienkę z narożną wanną i prysznicem, ogólnodostępną garderobę, dostępną z korytarza oraz kotłownię. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


wrzesień 13, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów