Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów parterowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów parterowych, nowości w naszej ofercie!

Projekty domów parterowych to niezwykle ciekawa kategoria budynków mieszkalnych, która od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Prosta forma budynków parterowych i jedna naziemna kondygnacja zapewniają bezpieczeństwo i swobodę w komunikacji. W naszej ofercie projektów domów parterowych pojawiło się kilka, interesujących nowości projektowych. Sprawdź i zainspiruj się!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt ARC Pogodna z garażem dwustanowiskowym CE (DOM OG2-16). To projekt domu jednorodzinnego, który idealnie pomieści czteroosobową rodzinę. Jasne kolory na elewacji połączone z cegłą i drewnem prezentują się niezwykle przytulnie. Dom posiada wygodny, dwustanowiskowy garaż. Zadaszona strefa wejściowa do domu ochroni gospodarzy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Sercem domu jest duży salon z kominkiem. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Na szczególną uwagę zasługuje duży, zadaszony taras, który jest przedłużeniem pokoju dziennego. Po prawej stronie od wejścia mieści się część dzienna, składająca się z wcześniej wspomnianego salonu z kominkiem oraz otwartej kuchni ze spiżarnią oraz jadalni. Obok wejścia ulokowano niewielką toaletę, dedykowaną gościom. Po lewej stronie od wejścia zaś mieści się część nocna, która złożona jest z: trzech sypialni i łazienki z wanną. Jedna z sypialni została wyposażona w pojemną garderobę i w osobną łazienkę. Projekt posiada także kotłownię. 

Kolejnym, bardzo wyjątkowym projektem domu parterowego jest projekt HG-H5G CE (DOM AL1-29). Dom ten, podobnie jak poprzednia propozycja, doskonale pomieści czteroosobową rodzinę. Został podzielony na dwie, funkcjonalne strefy: dzienną i nocną. W części dziennej, ulokowanej po prawej stronie od wejścia, mieszczą się: otwarta kuchnia ze spiżarnią, jadalnia i kuchnia. Obok kuchni zaprojektowano niewielką toaletę. Po lewej stronie od wejścia natomiast mieści się część nocna, składająca się z: trzech sypialni, ogólnodostępnej garderoby oraz łazienki z narożną wanną. Projekt przewiduje także jednostanowiskowy garaż. Prosta bryła budynku została przykryta czterospadowym dachem. Biały tynk na elewacji w połączeniu z drewnem i kamieniem prezentuje się bardzo efektownie. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


październik 4, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów