Start Arrow Projekty domówArrow Projekty domów parterowych od pracowni HomeKoncept!

Projekty domów parterowych od pracowni HomeKoncept!

W naszej ofercie pojawiło się kilka, atrakcyjnych projektów godnych uwagi. Projekty te to domy parterowe od pracowni HomeKoncept, które wyróżniają się nowoczesnym designem i funkcjonalnym wnętrzem. Domy te pokryte są czterospadowym dachem. Taka konstrukcja dachu podkreśla bryłę projektu, nadając jej eleganckiego oraz efektownego wyglądu. Zachęcamy więc do zapoznania się z ofertą gotowych projektów domów parterowych od pracowni HomeKoncept!

Projekt CPT HomeKONCEPT- 31 wariant 4 CE (DOM CP5-28) to bardzo innowacyjny budynek domu parterowego, z wysuniętym nieco do przodu garażem dwustanowiskowym. Charakterystyczne białe belkowanie, znajdujące się nad garażem i w strefie wejściowej, podkreśla nowoczesną stylistykę projektu. Betonowa elewacja, drewniane detale oraz liczne przeszklenia pięknie dopełniają całość. Po lewej stronie od wejścia mieści się jednoprzestrzenna część dzienna, która mieści w sobie: otwartą kuchnię ze spiżarnią, jadalnię oraz salon. Obok wiatrołapu znalazło się miejsce na niewielką łazienkę oraz garderobę. Po prawej stronie od wejścia natomiast zaprojektowano część nocną, dedykowaną domownikom. To w niej znajdziemy: cztery sypialnie oraz łazienkę z wanną. Co ciekawe, kotłownia usytuowana niedaleko garażu posiada osobne wyjście do ogrodu. 

Kolejnym projektem domu parterowego od pracowni HomeKoncept, znajdującym się w naszej ofercie, jest projekt CPT HomeKONCEPT-New House 718 wariant 1 CE (DOM CP5-19). Dom ten, podobnie jak poprzednia propozycja, pokryty został czterospadowym dachem. Strefa wejściowa posiada całkowite zadaszenie, dzięki czemu ochroni domowników przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak: deszcz czy śnieg. Ceglana elewacja budynku prezentuje się bardzo oryginalnie. Dobrze rozplanowana przestrzeń wewnątrz budynku pozwala poczuć się domownikom w pełni komfortowo. Jednoprzestrzenna strefa dzienna, usytuowana w centralnej części domu, łączy ze sobą: kuchnię z praktyczną spiżarnią, salon i jadalnię. Obok wiatrołapu przewidziano garderobę na odzież wierzchnią. W części nocnej zaś znajdują się: trzy sypialnie, dwie łazienki, pralnia i dwie garderoby. Projekt mieści w sobie również: gabinet, pomieszczenie rekreacyjne, pomieszczenie gospodarcze i kotłownię. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Sierpień 24, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów